אירועים עסקיים בתל אביב

אירוע במיקום הכי מרכזי ואטרקטיבי שיש

כל מפיק אירועים יודע – לוקיישן איז אבריס׳ינג. כלומר, כמעט הכל. בחירה במיקום מרכזי ואטרקטיבי עבור האירוע שלכם היא נקודת פתיחה מעולה לכל סוג של אירוע. אירוע עסקי, אירוע חברה, השקת מוצר, כנס העשרה מקצועי ובעצם כל סוג של מפגש שניזם מטעם ארגון או חברה, מתחיל מבחירה באולם האירועים הנכון.

אם כן, יש לכם את כל הסיבות לבחור בגלריה דובנוב – קודם כל הלוקיישן, שנמצא במרחק נגיעה ממוקדי העסקים, הכלכלה וההייטק של ישראל, וגם דקות ספורות מתחנת הרכבת, מעזריאלי, משרונה ומהיציאה לאיילון.

אבל כמובן שלא תסתפקו בזה. יש עוד כמה נתונים שאתם חייבים כדי שהאירוע שלכם יהיה הצלחה. נוחות ונגישות, אולם מעוצב בסטייל, עם אווירה ושיק בילט-אין, קייטרינג ובר ברמה גבוהה, ציוד הגברה ותאורה משוכלל וספקים איכותיים. אתם מוזמנים למחוק את כל אלו מרשימת המשימות שלכם – כי כולם כבר מחכים לכם ממש פה. 

מעבר לזאת, אנחנו מודעים לכך שכל אירוע הוא מיוחד ושונה, ויש לו צרכים אחרים. סגרנו לכם גם את הפינה הזאת – החללים השונים במתחם של גלריה דובנוב הם ורסטיליים וגמישים מאין כמותם, ואנחנו נכונים לבצע בכל אחד מהם אילו אדפטציות שאתם צריכים ורוצים, עד שהויז׳ן שלכם יוגשם בשלמותו.