צור קשר

Catering

צרו קשר phone

 

קייטרינג   Kitchen Gallery – קייטרינג הבית של גלריה דובנוב, מתמחה בבישול עילי וקולינריה השואבת השראות מצפון אגם הים התיכון, עם נגיעות אסיאתיות. אוכל מערבי מעודן, עם נגיעות שובבות של המזרח. ניחוחות של איטליה, ספרד וצרפת נושקות לאקזוטיקה של וייטנאם, תאילנד וסין.תוכלו לבחור מנות גורמה מובחרות או מנות פשוטות יותר, קינוחים ברמה של מסעדות יוקרה או קינוחים שיחזירו אתכם לילדות, ובכל תפריט שתבחרו, בין אם מדובר באירוע עסקי או אירוע פרטי, תיהנו מהמרכיבים הנדרשים להצלחה: אוכל טרי וטעים, הגשה צבעונית ויפהפייה, מעוררת חשק, הגשה ללא רבב ומעל הכל – צוות מקצועי מלא תשוקה לאנשים ולאוכל, שישלים את האירוע שלכם לחוויה נהדרת.

*מנות צמחוניות  * מנות טבעוניות * כשר

 

קייטרינג   Kitchen Gallery – קייטרינג הבית של גלריה דובנוב, מתמחה בבישול עילי וקולינריה השואבת השראות מצפון אגם הים התיכון, עם נגיעות אסיאתיות. אוכל מערבי מעודן, עם נגיעות שובבות של המזרח. ניחוחות של איטליה, ספרד וצרפת נושקות לאקזוטיקה של וייטנאם, תאילנד וסין.

 

Catering

We make your event DELICIOUS

קייטרינג טוב, הוא כמו שיר אהוב שאי אפשר להפסיק לזמזם. הרמוניה של חומרי גלם משובחים, מסודרים בשלמות בכלים נאים, מוגשים במקצועיות, טעימים לחיך ומעלים חיוך. וזה הקייטרינג שלנו.

מחפשים חווית אירוע מיוחדת ואיכותית? בואו לפגישה היכרות

077-670-6657