אירועי בוטיק

אירועי בוטיק נוגעים לעיצוב, תכנון, ארגון, יצירה ותיאום. האירוע שלכם נלקח ברצינות רבה ומתוך מחשבה כי האירוע שלכם יהיה אירוע שינציח את הרגעים היקרים ביותר שלכם על ידי עיצוב אירוע כמו שאתם חולמים עליו, בין אם זה במראה רומנטי או כל בקשה אחרת כך שישקף למעשה את האישיות, הטעם והסגנון שלכם לקיום אירוע בוטיק בתל אביב בדיוק כפי שאתם מתכננים.

אירועי בוטיק בגלריה דובנוב מתאפיינים באווירה יוקרתית , קלאסית, רומנטית, , ביתית, חדשנית ולא קונבנציונאלית. כל אירוע בוטיק הוא ייחודי, מותאם אישית ומתוכנן היטב בכל פרט קטן. לנו יש את התשוקה, הרצון, הידע והכלים ליצור עבורכם את האירוע הבא שלכם במקצועיות, סבלנות, מקוריות ואהבה.חשוב לנו שתרגישו הכי מיוחדים בעולם ביום שנועד רק לכם.

אם תירצו את אירוע הבוטיק שלכם – חתונה, אירוע עסקי, בר/בת מצווה, מסיבת אירוסין, מיום הולדת, וכו' בסגנון  ביתי, עירוני, מיוחד, רומנטי ומקורי , אצלנו בגלריה דובנוב במרכז תל אביב תוכלו למצוא מענה באמצעות מגוון הכלים שברשותנו. יחד, באמצעות עבודה משותפת עם בעלי המקצוע שלנו ואתכם, ניצור נושא לאירוע שלכם, נוסיף צבעים, עיצוב, הזמנות ולא נדלג על כל הפרטים הכי קטנים כדי שהאירוע שלכם יהיה הדבר שחלמתם עליו!

ואז… ביום המיוחד שלכם, אנו נלווה אתכם לאורך כל האירוע כדי לוודא שהכל פועל בצורה חלקה בזמן שאתם נירגעים ונהנים מהחגיגות, השתייה, החבר'ה כשלמעשה -האירוע שלכם קרם עור וגידים והוא כרגע מודל לחיקוי לאירוע הבוטיק הבא.

אירוע בוטיק בגלריה דובנוב

גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES