דמיינו את התסריט הבא – אתם מזמינים את האורחים לערב החתונה. כולם מגיעים לבושים יפה ועם בטן מקרקרת … נו ככה זו אחרי יום עבודה ארוך. ואז בשלב הזה אתם מגישים להם את ארוחת הערב, בדיוק בזמן הנכון. מנות יפות הנעימות גם לעין וגם לחך שהופכות את כל הארוחה לחוויה. האורחים נהנים מהקייטרינג הטעים המוגש בגלריה דובנוב ואז הם מוכנים להתחיל באירוע החתונה. נשמע נפלא? אז מדוע אתם לא עושים זאת כך?

למרות כל מיני טרנדים של חתונות הפוכות, רוב החתונות נערכות לפי מתכונת קבועה בה האורחים מוזמנים לקבלת פנים ואחריה החופה. בדרך כלל הם רק מחכים שקבלת הפנים והחופה תסתיים וזה במילים עדינות. בפועל הם מתים מרעב ואין להם סבלנות, הם רק רוצים להגיע לשלב שבו יוגש האוכל. מסתבר שישנם רבים אשר מאסו בקונספט הידוע מראש ובחרו להפתיע את האורחים שלהם בחתונה הפוכה. ישראלים רבים בוחרים לקרוא תיגר על המתכונת הקבועה של אירועי החתונה ולערוך חתונה הפוכה, חתונה כפי שהם רוצים. יותר ויותר זוגות מתחתנים פונים לגלריה דובנוב בבקשה לארגן חתונה הפוכה.

דובנוב 3

לחתונה הפוכה אין כללים וחוקים, אתם חופשיים לקבוע את סדר האירועים לפי רצונכם כל עוד אתם חושבים שזה מטיב עם האורחים ותורם לערב מוצלח. אם תרצו תוכלו להזמין את האורחים שלכם לאירוע החתונה בגלריה דובנוב ולהתחיל בקבלת פנים קצרה ומיד אחריה ארוחת מלכים אשר תרגיע לכולם את הבטן המקרקרת. כאשר האורחים יסיימו תוכלו להזמין אותם לטקס החופה. במקרים כאלו טקס החופה מתקיים מאוחר יותר מהשעות הרגילות ומיד אחריו מתחילה מסיבת ריקודים פרועה. בדרך כלל האורחים המבוגרים יותר עוזבים לאחר החופה והצעירים יותר הם אלו אשר נשארים לחגוג במסיבה של פעם בחיים.

גלריה דובנוב ערוכה לקיים כל סוג של אירוע בדיוק לפי הצורה שתבקשו. לצד הגלריה המעוצבת יש לנו גם גינה פרטית המתאימה לאירועים בכל עונות השנה, שולחנות אירוח ופינות לאונג׳. גלריה דובנוב הוא מקום באווירה אחרת, עם לב הפועם בקצב משלו והוא המקום המתאים ביותר לחתונה שהיא אחרת. אם גם אתם חושבים על חתונה הפוכה, אנו בגלריה דובנוב נשמח לעזור. חייגו עכשיו 03-691-0168