מחפשים אולם אירועים לבר מצווה בתל אביב ולא בטוחים איך לבחור?

מסיבת בר המצווה היא הרגע המסמל את המעבר לבגרות. זהו אירוע משמח הנובע מהמסורת היהודית. משפחות רבות בוחרות לחגוג את האירוע במסיבה גדולה אותה עורכים במקום לבר מצווה בתל אביב. מסיבת בר מצווה דומה מאוד לשמחות משפחתיות אחרות בכמה מובנים, אך בו זמנית היא גם שונה ומיוחדת ולכן גם מחייבת אולם אירועים לבר מצווה בתל אביב בעל אופי מיוחד. כמו שמחות אחרות, למשל חתונה, מקובל מאוד לחגוג את בר המצווה במסיבה גדולה הכוללת אוכל וריקודים. אבל בניגוד לחתונה בה רוב הקהל מבוגר, בבר מצווה חתן השמחה הוא נער בן 13 וכך גם חלק גדול מהאורחים המורכבים מקהל חבריו של חתן בר המצווה. קהל מעורב זה דורש תשומת לב מיוחדת.

הרשו לי לספר לכם על המאפיינים החשובים של בחירת מקום לבר מצווה בתל אביב על פי הניסיון של גלריה דובנוב

כאשר מחפשים אולם אירועים לבר מצווה בתל אביב יש לחשוב על מקום אשר יכול להיענות לאתגר ולשלב בין שני העולמות – מסיבת בר מצווה לצעירים, אך במקביל מקום לבר מצווה בתל אביב המתאים לקהל המבוגר יותר. השילוב העדין הזה בין שני הקהלים הוא הסוד למסיבת בר מצווה מוצלחת; חשוב שכולם ייהנו. מהבחינה הזו, גלריה דובנוב והעיצוב המיוחד שלה משמשת כמקום מושלם לאירוע בר המצווה. החלל העיצובי השונה והמיוחד בגלריה מאפשר עריכת מסיבה רב ממדית. כלומר מסיבה שבה כל אחד מהאורחים מוצא את הפינה שלו. את האספקט של המסיבה אשר גורם לו ליהנות ממנה. דבר שאינו מתקיים באולם אירועים סטנדרטי, שם הילדים לא מוצאים את מקומם בין המבוגרים. לנו בגלריה דובנוב חשוב תמיד לתת את היחס האישי, זהו הקונספט המנצח שלנו. בעזרת החלל העיצובי השונה שלנו אנו יכולים לתת את היחס המיוחד גם לקהל המורכב של מסיבת בר המצווה שלכם.

בר מצווה בתל אביב

בר מצווה בתל אביב

 

לצורך החוויה האישית המורכבת אנו עובדים עם שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר היודעים לפנק את האורחים במנות גורמה, אך גם לתת את הטאצ’ המיוחד למנות הילדים שבמקרים רבים נהנים יותר מהאוכל הפשוט ביותר. קייטרינג הבית שלנו, מציג יצירות מופת קולינאריות לצד מנות ילדים המוגשות בצורה ייחודית.

גלרייה דובנוב ממקומת בלב תל אביב ומתאימה במיוחד לתושבי תל אביב. אין כמו אירוע מפואר וקרוב לבית החוסך סידורי נסיעה לכל החברים מהכיתה. כולם ישמחו שהאירוע מתקיים באולם אירועים לבר מצווה בתל אביב, קרוב לבית.