חתונה אורבנית בגלריה דובנוב

הדרישה לקיים חתונה “אחרת”, בעלת אופי שונה כבר הפכה למשפט בנלי ונדוש. שנים שראינו חתונות שהלכו לפי קונספט קבוע ויודע מראש. וזאת למרות שהזוגות המתחתנים דיברו על הרצון לעשות משהו שונה. אבל דווקא מתוך התסכול והאכזבה נולדה סצנת החתונות האורבניות, הסצנה הבועטת ושוברת המוסכמות. כאן בתל אביב, בעיר שלפעמים נראה כי הפכה למפלצת בטון קרה ומנוכרת, צמחה לה גישת החתונה האורבנית שכל כך חיכינו לה.

כאשר השטחים הפתוחים כמעט נעלמו הזוגות המתחתנים חיפשו אחר דרכים יצירתיות לבטא את הרגש והאהבה בכל דרך אפשרית. הם התעקשו לעשות זאת דווקא כאן, בסביבה שבה הם חיים – הרי בלי אהבה אין חיים.

כאשר אנשים מחפשים חתונה בעלת אופי שונה, בדרך כלל התשובה שלנו היא “חתונה אורבנית”. חתונה אורבנית היא חתונה הקוראת תיגר על המוסכמות ושואפת להעניק לאורחים ולזוג המתחתן חוויה יוצאת דופן במובן האמתי של המילה ולא במובן של הקצנת טרנדים ישנים ובנליים. בניגוד לחתונות מסורתיות, בהן החתונה מתרחשת באווירה מלאכותית של אולם אירועים, עם תפאורה שנכפתה עלייה. כאן החתונה מחפשת את התפאורה הטבעית של המקום אשר מעניקה לאירוע את החום והרגש ובזה גלריה דובנוב מצטיינת.

גלריה דובנוב עוטפת את הבאים בשעריה בחום ואהבה. העיצוב האורבני, לצד המיקום בלב הסיטי, הופכים את גלרייה דובנוב לתפאורה הטבעית עבור החתונה האורבנית שלכם. גלריה דובנוב היא אינה אולם אירועים במובן הרגיל של המילה; זהו מתחם אשר נועד לאירוח בסגנון מיוחד. האדריכל והמעצב שלנו, עומר לייכטר, בחר באופן אישי כל פריט דקור על מנת לתת את האווירה המיוחדת שאתם צריכים באירוע.

המיקום והעיצוב, בהם גלריה דובנוב מצטיינת, הם אינם הפרמטרים היחידים לקיומה של חתונה אורבנית מוצלחת. מדובר בתפיסה הפקתית שלמה הלוקחת את כל פרטי האירוע על מנת לתת לו את האופי המיוחד. מהבחינה הזו הצוות החם של גלריה דובנוב נמצא כאן בשביל לסייע ולייעץ. אנו פתוחים לכל הרעיונות ובמיוחד אם אלו רעיונות לא שגרתיים; לנו בעצמנו יש כמה וכמה רעיונות אשר יכולים להתאים לכם. צרו קשר ונשב על כוס קפה ונתכנן ביחד את החתונה האורבנית האישית שלכם.

 

גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES