הדרך לחתונה מתחילה בבחירת נותני השירות והספקים שלה. אז איך עושים את זה? הנה כל מה שצריך כדי לבחור את האנשים הנכונים לכם לאירוע.

מבחירת המקום לחתונה ועד סידורי הפרחים, מעיצוב האירוע ועד הדי ג’י, החלק הכי חשוב בתכנון החתונה הוא בחירת הספקים, אז מאיפה מתחילים ואיך יודעים שבחרתם נכון?

אתרי חתונה – רשימת ספקים מומלצים בבלוגים ייעודים לחתונה

ענף החתונות הוא תעשייה שלמה של ספקים, רעיונות ואנשי מקצוע מגוונים שהביא עמו לא מעט אתרים ובלוגים ייעודים לחתונות. מדובר בעולם שלם של תוכן על השראה, רעיונות והמלצות. בארץ יש מספר בלוגים בולטים ופופולאריים בניהם אתר “MY DAY” וכלות אורבניות, שמלבד התוכן, תמונות השראה וטיפים תוכלו למצוא שם גם רשימת ספקים מומלצים לחתונה.

מדובר בנבחרת החלומות של “MY DAY” או ה”פינצטה” בוטיק הספקים של כלות אורבניות, וזאת אחלה דרך להתחיל לחפש ספקים, להתרשם מהעשייה שלהם, לקרוא המלצות ולהתחיל לחקור את אותם אילו שתפסו לכם את העיניים. מדובר בתהליך הסינון הראשוני והוא נוח כיוון שהוא מאחד בתוכו המלצות מכל התחומים שרלוונטיים לאירוע.

הפינצטה בוטיק הספקים של כלות אורבניות

פלטפורמות חברתיות – המלצות על ספקים ונותני שירות לאירוע

שני אתרים נוספים ומובילים לענייני חתונות הן ” WedReviews” והאתר הוותיק “מתחתנים למען מתחתנים” או בקיצור mit4mit. אתר WedReviews הוא למעשה פלטפורמה חברתית של חתונות, שמאגד עשרות אלפי המלצות וחוות דעת של מתחתנים אמיתיים, שמשתפים בחוויות עם הספקים שלהם בחתונה. היתרון באתר הוא המודל ההוליסטי שלו, פה תוכלו לא רק לקרוא המלצה על המאפרת או הצלם, אלא גם להכיר את הכלה, להתרשם מהאיפור שלה וכך ללמוד מי נותני השירות שהרכיבו את החתונה שלה, גם ברשתות החברתיות. האתר אגב מחובר לבלוג של כלות אורבניות מה שהופך את כל החיפוש לנוח וקל הרבה יותר.

אתר “מתחתנים למען מתחתנים” שחוגג כבר 12 שנה בעולם החתונות המקומי הוא שועל וותיק בעולם אתרי חוות הדעת וההמלצות בתחום החתונות. גם הוא מאפשר מאגר עצום של עשרות אלפי ספקים ונותני שירות בעולם האירועים והחתונות והוא כולל דירוג, פרטים על מחירים ועוד. החל מבחירת הטבעות וסידורי הפרחים ועד סגירת אולם האירועים או המגנטים.
חשוב לציין שהאתרים הללו משרתים גם את הצד של הספקים, אבל עדיין מדובר בדרך מצוינת להיחשף לעולם שלם של נותני שירות

חפשו בדוקטור גוגל מומחה לחתונות

זה קצת כמו לספר לכם שהשמש עולה כל בוקר ושוקעת כל ערב, אבל כן, גם פה דוקטור גוגל הוא כלי חשוב במציאה וחיפוש של ספקים, ובעיקר ב”חפירה עליהם” אחרי שיש בסיס למספר המלצות. הרעיון הוא לגבש רשימה של 2-3 (גג) של ספקים מומלצים בכל תחום, רצוי אפילו פחות, ולחקור קצת על העשייה שלהם. אם יש לכם המלצה על דיג’יי לחתונה חפשו את האתר שלו, בדקו אם יש לו סטים להאזנה באתר או באחד מערוצי המוזיקה דוגמת מיקסקלאוד או סאונדקלאוד. אם יש לכם המלצה לצלם, היכנסו לראות את תיק העבודות שלו וכו’.

חפשו את ערוץ המיקסקלאוד של הדיג' יי והאזינו לדוגמאות מסטים

בדקו את רשימת הספקים המומלצים של המקום

כמעט לכל המקומות לאירועים בתל אביב, וגם לנו בגלריה דובנוב, יש רשימת ספקים מומלצים. מדובר ברשימה יחסית מגוונת שאמורה לתת את המענה לסוגי שונים של צרכים.

מפה לאוזן – חברים וחווית המשתמש

ספקים לחתונה הם קצת כמו קוסמטיקאית או טכנאי מזגנים, כלומר ההמלצה עליהם בדרך כלל עוברת מפה לאוזן. אומרים שזוג שהולך להתחתן היא כמו אישה בהריון שמרגע שהיא נכנסה להריון היא רואה סביבה רק נשים הריוניות. כלומר, מרגע שאתם הולכים להתחתן החושים מתחדדים וכל דיג’יי באירוע או בפסטיבל הוא דיג’יי בפוטנציה לחתונה שלכם. בכל חתונה של חברים אתם מתפקדים כמו אחרוני הפקחים, דנים בטיב בחירת האוכל ובסדרי ההושבה (אצלנו נעשה כך וכך). בקיצור מה שאנחנו באים לומר הוא שאין כמו חווית משתמש. כולנו מוזמנים לפחות ל-2-3 חתונות בשנה, כולנו הולכים לאירועי חברה וכל אחד מאיתנו יודע מה מתאים וטוב עבורו. אהבתם את המוזיקה? קחו כרטיס ביקור או חכו לסיפורים של חברים. אהבתם את הרב שערך את הטקס? תרימו טלפון לחברים ותבררו.

תחרות “ספק נולד” הגיעה לחצי גמר – שלב תחושת בטן והאינטואיציה

אחרי שנפגשתם עם מספר ספקים ותחרות “ספק נולד” הגיעה לחצי גמר, זה הזמן לבחור. איך בוחרים? הטיפ הכי טוב שיש לנו לתת לכם הוא תחושת בטן וכימיה. למה? כי אילו האנשים שילוו אתכם כל הדרך לאירוע ואתם רוצים שהם יבואו לכם בטוב. אתם רוצים שביום החתונה יהיה לכם כיף בחברת הצלם, וברחבת הריקודים לדיג’יי יהיו אנרגיות שנכונות עבורכם. זה בעצם הטיפ הכי חשוב ב”איך למצוא ספקים טובים באמת לחתונה”, תחושות הבטן שלנו לא משקרות, תהיו קשובים להם ואנחנו בטוחים שתמצאו את נותני השירות המדויקים עבורכם. בהצלחה