מחפשות רעיונות להשראה לעיצוב השולחן בחתונה? הגעתן למקום הנכון. אספנו את השולחנות הכי מעוצבים שהיו לנו מחתונות השנה לגלריית השראה מצוינת ממש. מוכנות?

עיצוב שולחן החתונה הוא לא הפרמטר הכי חשוב באירוע, אבל הוא לגמרי לא פרט שולי. באמצעות כמה טאצ’ים עדינים תוכלו לתת לכל שולחן חיים משל עצמו עם נוכחות, צבע ואור


השנה היה ניתן לראות עיצוב שולחנות לחתונה בסגנון קליל יותר ונקי עם דגש על פרטים. כמעט בכל השולחנות המעוצבים לחתונה יכולנו לראות סידורי פרחים, עם שילוב בין פרחים צבעונים לירוקים

עיצוב שולחן בחתונה בשילוב פרחים
השנה המשיכו לבלוט במרכזי השולחן גם עציצי תבלין שמשמים גם כפריט עיצובי וגם כמתנות לאורחים לקחת הבית בסוף האירוע, בקבוקים וצנצנות בסגנון “עשו זאת בעצמכן”

עיצוב שולחן בחתונה בשילוב מרכז שולחן
עיצוב השולחן מתחבר לקונספט הכללי של האירוע ולעיצוב הכללי שאתם רוצים לשדר.

עיצוב שולחן בחתונה לפי קונספט
יש כאלה שמיצו את הטרנד ויש כאלה שלא, אבל השימוש בטקסטים על השולחנות המעוצבים כדוגמת מילים ואותיות עדיין קיים כיוון שמדובר בפרמטר פונקציונאלי להושבת האורחים.

עיצוב שולחן פונקציונלי
סוקולנטים וקקטוסים למינהם הם ללא ספק הטרנד החזק של השנה, כנראה שימשיך איתנו גם לשנה הבאה

עיצוב שולחנות לחתונה בשילוב סוקולנטים וקקטוסים
עיצוב שולחנות לחתונה טוב הוא כזה ששם לב לפרטים הקטנים, שמבין בחשיבות הפונקציונלית של השולחן (בכל זאת אוכלים עליו ויש כלים בסיסים שחייבים להיות עליו) לצד הרצון להשלים את הקונספט של האירוע. חשוב ללכת על עיצוב שנכון עבורכם, בין אם קלאסי, אורבני או צבעוני.

עיצוב שולחן צבעוני
אחד מהדברים הכי חשוב בעיצוב שולחן חתונה הוא לדעת להשתלב בסביבה של אולם האירועים, לנצל אלמנטים שכבר קיימים ולדעת להשתמש במה שמוכן.

עיצוב שולחן ופינות ישיבה בחתונה

קרדיט צילום: איל פריד ועדי הראל, נוטה הפקות, Studio DVA, ברי חיון, Dima Vazinovich Photography, עיצוב בריידזילה