אירוע עסקי בדובנוב תל אביב

 

צמדי מילים שאנו שומעים הרבה. לאירועים עסקיים בתל אביב יש מאפיינים מיוחדים;   אלו אירועים בעלי אופי ייחודי, תל אביב היא  עיר חייה ובועטת אשר מכתיבה את הטרנדים בכל תחום. אירועי חברה בתל אביב יכולים להיות אירוע קטן של המשרד, אולי עשיתם עוד צעד בדרך לאקזיט ואתם מחפשים מקום לחגוג את האירוע; ערב השקה של ספר חדש בהשתתפות חברים ועיתונאים; הוקרת תודה לתורמים בעמותה או סתם אירוע עסקי בתל אביב. מה שבטוח הוא שאתם צריכים מקום לאירוע חברה בתל אביב. מהכניסה המרשימה בלב הסיטי של תל אביב ועד לכוסות היין המונפות באוויר, אירועי חברה בתל אביב עושים בגלריה דובנוב.

אירוע עסקי בתל אביב

אירוע עסקי בתל אביב

נכון שלא חסרים מקומות לאירועים קטנים במרכז, ישנן מסעדות, אולמות וגני אירועים ועוד מקומות המסוגלים להכיל אירועים. אך כאשר רוצים אירוע עסקי בתל אביב יש מעט מאוד מקומות כמו גלריה דובנוב. מה שמבדיל אותנו ממקומות אחרים לאירועי חברה בתל אביב הוא האופי המיוחד של המקום. כאשר עיצבנו את חלל האירועים חשבנו על מקום שיהיה אידיאלי לאירוע חברה בתל אביב ויבלוט בין כל המקומות לאירועים קטנים במרכז. בעוד אולמות אירועים אחרים תוכננו להכיל כמה שיותר אנשים בכמה שפחות מקום, אנחנו בחרנו לשים את זה בצד וקודם כל להתמקד בעיצוב של המקום על מנת לתת את התפאורה האידיאלית לאירוע חברה בתל אביב. שמנו בצד את השאלות לבי כמה שולחנות וכמה אנשים נוכל לדחוק פנימה ופנינו לאדריכל עומר לייכטר. ביקשנו ממנו שיעצב עבור אורחינו חלל לאירועים שיתאים אירועים עסקיים בתל אביב אך ישמור על אווירה אינטימית. עומר נענה לאתגר ועיצב עבורנו גלריה המתאימה לאירוע עסקי בתל אביב אך יחד עם זאת שומרת על אווירה של בית.
אירועי חברה בתל אביב

אירועי חברה בתל אביב

אירועי חברה בתל אביב

שילוב עדין של מוזיקה עם אלכוהול, חוויה קולינארית ונגיעות של אווירת לאונג’ עם רמת המינגלינג הנדרשת מאירוע עסקי. בין כל המקומות לאירועים קטנים במרכז אין עוד מקום כמו גלריה דובנוב, בו האורחים מרגישים כאילו הגיעו לאירוע אישי בבית. ישנם מקומות רבים לאירועים קטנים בתל אביב, רבים מהם ברמה גבוהה מאוד אך הם אינם נותנים את אותה התחושה הביתית של הגלריה. עסקים רבים מתאהבים באווירה הביתית ובוחרים לקיים את האירועים בגלריה דובנוב , בין היתר, מסיבה זו.  אותה האווירה הביתית היא המסר שהם רוצים לתת לעובדים ולאורחים שלהם. לא נחשוף את כל הטריקים העיצוביים של עומר, אדריכל הבית שלנו, אתם מוזמנים לראות אותם בעצמם.