הטריקים של גלריית דובנוב לחתונה מיוחדת

אחרי שחפרתם עמוק באדמה וחיפשתם משהו שיכול להפוך את החתונה שלכם לחתונה מיוחדת ושונה בוודאי נתקלתם בכל מיני רעיונות, מחתונות הפוכות ועד לחתונות קונספט ואוכל מיוחד. אלו הם רעיונות מצוינים, רק שחתונות הפוכות כבר די הפכו לדבר שבשגרה והקהל של היום כבר לא מתייחס אליהן בתור חתונות מיוחדות. חתונות קונספט יכולות להיות רעיון מוצלח, אך הן דורשות הרבה מחשבה על הקונספט ולא כל מקום יודע להתאים את עצמו לחתונות קונספט. לגבי האוכל, אל תשכחו שככל שהאוכל יותר מיוחד כך גם פחות אנשים אוהבים אותו. אז מה עושים כאשר רוצים חתונה מיוחדת?

אנו, בגלריית דובנוב, עושים שימוש בשלושה טריקים אשר בקלות הופכים את החתונה שלכם לחתונה מיוחדת. זה בא לנו די בקלות מכיון שחתונות מיוחדות היו קו המחשבה המנחה כאשר בנינו ועיצבנו את חלל האירועים של גלריית דובנוב.

טריק ראשון – חתונה דו מפלסית

עיצוב הגלריה שלנו הוא משהו מיוחד בסצנת החתונות ולא רואים אותו באולמות אירועים, בטח שלא בגני אירועים. בזכות מבנה הגלריה אנו מקיימים את החתונה בשני מפלסים בו זמנית וכך מצליחים לשמור על שתי רמות אנרגטיות שונות. האורחים מקבלים חוויה תלת ממדית שלאורה כל חתונה סטנדרטית המתקיימת בחלל מקבלת אופי מיוחד והופכת לחתונה מיוחדת.

טריק שני – אומנות מהלב

בעוד אולמות אירועים מתאמצים מאוד להתקשט בצורה נוצצת וזוהרת אשר הופכת בסופו של דבר לקיטש. אנו מציגים עיצוב מתוחכם באווירה אמנותית ומסקרנת. אירוע בגלריה דובנוב לוקח את החושים לכיוון אחר לגמרי; לפעמים הם מרגישים כאילו הם במוזאון אומנות לרגע אחד וברגע השני הם מרגישים כאילו הם בסלון ביתי של חברים קרובים. זה מה שחתונות מיוחדות צריכות.

טריק שלישי – גמישות

גלריית דובנוב היא ערוגת הפרחים בה תצמח החתונה המיוחדת שלכם. היא מהווה את תפאורת הרקע אשר זורמת נכון עם חתונות מיוחדות. אצלנו תוכלו לקיים חתונות הפוכות, חתונות קונספט וכל רעיון אשר יעלה בדעתם. הגמישות אינה מתבטאת רק בהתאמה העיצובית של המקום אלא גם בנכונות והמחויבות של צוות המקום לעזור ולסייע בכל רעיון, בעיקר אם הוא שונה ומיוחד.

התקשרו עכשיו 03-691-0168 ונעלה ביחד רעיונות לחתונה מיוחדת משלכם.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES