אז החלטתם לשים בצד את הרעיון של חתונה גרנדיוזית עם 500 משתתפים שאתם בכלל לא מכירים? במקום זה אתם רוצים חתונה קטנה ואינטימית בחיק החברים והמשפחה. אם כך ברוכים הבאים לגלרית דובנוב , המקום שלכם לחתונות קטנות.

 

כאשר חושבים בכיוון של חתונות קטנות צריך להבין שלא כל מקום מתאים לקיום חתונות קטנות. ישנם אולמות אירועים הערוכים לאירועים המוניים וכאשר מקיימים בהם אירוע קטן הם נראים שוממים ובודדים וממש לא מתאימים לחתונות קטנות. לפעמים יש לאולמות האירועים איזה מיני אולם לקיים בו את האירוע אך בדרך כלל המקום אינו מצליח לתת את עוצמת החוויה שאתם רוצים לתת לאורחים ולעצמכם. כאשר חושבים בכיוון של חתונות קטנות יש לחשוב על מתחמי אירועים אשר מראש נועדו לחתונות קטנות ובינוניות, כמו גלריית דובנוב בתל אביב.

גלריית דובנוב בחרה בעיצוב חלל פנימי שונה ממה שמקובל באולמות האירועים; זהו עיצוב הפונה מראש לחוויית האירוח האינטימית ומנסה לתת לאורחים הרגשה כאילו הם בסלון ביתי. סידור השולחנות ופינות הלאונג’ יותר אווירה מזמינה עבור האורחים שלכם. כאשר מחפשים מקום לחתונות קטנות חשוב לחפש מקום אשר יכול לגלות גמישות; מהבחינה הזו גלריית דובנוב היא המקום בשבילכם. הגלריה מעוצבת בצורה מודולרית; ניתן למקם את השולחנות ולעצב מחדש את החלל הפנימי לפי כמות האורחים שלכם על מנת לשמר תמיד את אותה ההרגשה החמימה שאנו כל כך מתגאים בה.

 

כאשר מחפשים מקום לחתונות קטנות מומלץ לחפש מקום המציע חבילת שירותים שלמה. כך לא תצטרכו להתחיל לחפש את כל השירותים בנפרד. מהבחינה הזו גלריית דובנוב פשוט מציעה לכם שירות של 360 מעלות המכסה אתכם מכל הכיוונים. עם קייטרינג הבית המענג, צוות המלצרים האדיב ועד למערכות ההגברה והתאורה המתקדמות אנו מוכנים לכל אירוע, קטן וגדול.

חתונות קטנות הן חתונות קטנות במספר המשתתפים אך מבחינתנו הן לא פחות גדולות, מרגשות וחשובות מכל חתונה אחרת. בגלריה דובנוב מקדישים את כל תשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר ומתייחסים באופן שווה לחתונות קטנות כמו אל חתונות גדולות. חתונה קטנה אין פירושה התפשרות ברמה. אז בואו לחגוג איתנן בדובנוב, התקשרו עכשיו 03-691-0168