סיבות טובות לקיים כנסים בגלריית דובנוב

 

כאשר אתם מחפשים מקום לכנסים, גלריית דובנוב היא פתרון טוב ומתאים לקיום הכנס שלכם. הגלריה המנוסה באירועים מכל הסוגים, כולל אירועים עסקיים, ערוכה לקיים גם כנסים ואירועים בסגנונות הדורשים אווירה קצת שונה. אז מה מציעים בגלריה דובנוב שהופך אותה למתאימה עבור כנסים?

המיקום – גלריית דובנוב נמצאת בלב הסיטי של תל אביב, קרוב למתחם שרונה, בתי המשפט ורבים מבנייני המשרדים של תל אביב. כלומר גלריית דובנוב נטועה בלב מרכז העסקים התל אביבי ובזכות כך היא מתאימה מאוד לקיום כנסים מכל הסוגים. נכון שתל אביב ידועה בזכות בעיות החנייה שלה אך מהבחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים; הגלריה מציעה הסדרי חנייה למבקרים במקום בכל ימות השבוע.

האווירה – בוודאי שאינכם מעוניינים בכנסים יבשים ומשעממים אלא בכנסים עם אופי ואווירה אשר ההשתתפות בהם היא פשוט חוויה לכולם. האווירה בכנס, מעבר לתכני הכנס הסובייקטיביים, לוקחת חלק חשוב בהצלחה הכנס ולכן יש לשים עלייה דגש. העיצוב המיוחד של הגלריה הוא בדיוק התיבול המיוחד שאתם צריכים לאווירה על מנת להפוך את הכנס למשהו שהוא קצת מעבר.

האפשרויות – גלריית דובנוב מציגה עיצוב גלריה דו מפלסי ומתגאה גם בגינה ייחודית. מלבד העובדה שהמבנה המורכב הוא חלק מהחוויה והאווירה, הוא נותן לכם אפשרויות רבות בתכנון האירוע. למשל חלק מהכנס יכול להתקיים בחלל הסגור ולאחר מכן ניתן לקיים הפסקת קפה ועוגה בגינה לצורך הדוגמה.

הקייטרינג – חשוב שתדעו שגלריית דובנוב ערוכה להגיש שירותי קייטרינג מלאים ברמה הגבוהה ביותר. ישנם כנסים הכוללים ארוחה וישנם כנסים אחרים הכוללים רק כיבוד. ההחלטה היא שלכם, אך במידה ותהיו מעוניינים בהגשת ארוחה אנו נעשה זאת על הצד הטוב ביותר. אנו עובדים עם Kitchen Gallery, חברת קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר המגישה מנות מדהימות לחתונות וכל סוגי האירועים. יש לנו גמישות גדולה בבניית התפריט המתאים לאירוע שלכם.

המעלות הרבות של גלריית דובנוב הופכות אותה למושלמת כאשר מחפשים מקום לכנסים בתל אביב. יהיה לנו לכבוד לארח את האורחים שלכם כאן אצלנו בגלריה ואנו נעשה הכל על מנת לקיים עבורם כנס מעולה בתשומת לב מרבית לכל הצרכים שלכם ושל האורחים. התקשרו אלינו עכשיו 03-691-0168