מקומות לחתונה קטנה

חתונה קטנה זה כבר ממש לא משהו חדש בישראל. האמת היא שהטרנד הזה הגיע מאירופה ומארצות הברית שם כבר הבינו מזמן כי לא ההמוניות באירוע עושה אותו ליותר שמח ויותר מוצלח. להיפך. הם הכירו בעובדה כי ככל שהאירוע הוא יותר אינטימי והוא כולל את המעגל הקרוב באמת אל החתן והכלה, החתונה היא הרבה יותר שמחה ויש בה הרבה יותר עוצמה. כי בחתונה הקטנה, המשתתפים כולם מקורבים אל בני הזוג ושמחים איתם מכל הלב. זה בהחלט הופך את האווירה ללבבית ושמחה יותר.

משקיעים באווירה

חשוב לזכור כי האווירה באירוע זה הדבר החשוב יותר מכל. לא פעם אנחנו רואים כי בני הזוג בוחרים להשקיע הרבה מאוד מאמצים בכל המרכיבים הנלווים. כמו בדי ג'יי שילווה את האירוע, בקייטרינג ובמנות שיוגשו לאורחים במהלך האירוע, בצלם ובכל התפעול מסביב. אך את הדבר הכי חשוב הם משום מה זונחים. את האווירה.

יותר מכל סעיף אחר, חשוב להשקיע משאבים ביצירת האווירה הנכונה באירוע.

איך יוצרים את האווירה באירוע?

כאן יש לשים לב לכמה וכמה פרטים חשובים.

  • המקום בו תערכו את האירוע – למקום בו יערכו את האירוע ישנה משמעות יותר מכל דבר אחר. במיוחד אם אתם הולכים על חתונה קטנה.

ישנה חשיבות רבה להתאמה נכונה של האולם. אם תבחרו אולם גדול ותערכו בו אירוע קטן, תיווצר תחושה כאילו לא הגיעו מספיק אנשים. אירוע קטן, הוא אירוע שצריך להתקיים באולם מתאים שאכן ייצור את תחושה האינטימיות והמשפחתיות.

  • העיצוב של האולם – חשוב לשים לב כי האולם מעוצב בצורה נעימה וחמימה כזו שתשדר את האווירה הרצויה. גם אם האולם או גן האירועים אשר בו בחרתם הוא מעט גדול ביחס למספר המוזמנים שלכם, תוכלו לבקש כי יעצבו עבורכם מרחב פרטי ואינטימי בתוך החלל כולו על מנת ליצור את התחושה הרצויה.

ישנן היום חברות הפקה שמבצעות את המלאכה ואלה מציעות את השירות של עיצוב אולמות אירועים בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם. כדאי לבדוק אם באולם עצמו ישנו גם כן צוות מיוחד המציע את השירות הרצוי.

  • המוסיקה שתלווה את האירוע – כיום אנחנו כבר כמעט ולא מוצאים נגנים שעולים על הבמה באירועים. ברוב רובם של האירועים נעזרים בדי ג'יי. אך אם אתם עורכים אירוע קטן, כדאי לכם לשקול הופעה של נגן שיעצים את האווירה באירוע. זה יכול להיות כנר, זה יכול להיות נגן בכלי נשיפה כלשהו או אפילו האקורדיון הנוסטלגי הישן והטוב. אלו יעצימו את האווירה באירוע ויוכלו ללוות את השירים שיושמעו.

בכל מקרה חשוב מאוד להתאים את המוסיקה לקהל היעד. אם הם לא יתחברו לסוג המוסיקה ולסגנון, לא יהיה שיתוף פעולה מצד הקהל וגם אם יהיו ריקודים הם יהיו ריקודים מאולצים ולא ממש שמחים.

קייטרינג לחתונה קטנה

חשוב לדעת כי כאשר מדובר בחתונה קטנה, הרי שזה אמור להיות שונה מאשר הקייטרינג של חתונה גדולה או של כל אירוע אחר. הדבר אמור לבוא לידי ביטוי בבחירה של המנות שיוגשו באירוע כמו גם בשירותי המלצרות באירוע. אירוע קטן אמור להיות אירוע יותר מפנק וגם יותר יוקרתי. האורחים אמורים לקבל שירות יותר אישי והגשה מפנקת יותר של המנות באירוע.

האוכל, הרמה של המנות כמו גם צורת ההגשה שלהם ישפיעו רבות על התחושה שתיווצר באירוע כמו גם על הטעמים והזיכרונות שאירוע כזה יותיר בפיהם של המשתתפים.

אז נכון שזה יעלה מעט יותר מאשר מנות של אירוע רגיל אך זה המחיר של חתונה קטנה. כל מנה אמורה להיות יותר מושקעת וגם יותר יקרה.

איך בוחרים אולם מתאים לחתונה קטנה?

בגלל שהחתונה הקטנה היא לא כל כך סטנדרטית ויש לה דרישות ייחודיות משלה מבחינת הבחירה באולם, על כן חשוב מאוד לשים לב כי הבחירה נעשית מתוך שימת לב לכל הפרטים שאמורים להרכיב את האירוע. מה זה אומר?

אולם מתאים להרכב האורחים

האולם אמור להתאים לכם מבחינת ההרכב הצפוי להשתתף באירוע. חתונה קטנה יכולה להיות חתונה של מאה איש והיא יכולה להיות גם חתונה של ארבעים או אפילו שלושים איש. ברור כי את האולם צריך לבחור בהתאם למספר המוזמנים. אז נכון שהאולם הנבחר חייב להיות קטן יותר מאולם אירועים גדול. אך חשוב לוודא כי המקום לא יהיה קטן מידי בכדי שכל האורחים ימצאו את מקומם ברווח. מלבד זאת חשוב לשים לב כי ישנה רחבת ריקודים, שיש מקום לבר וכו'. כי גם חתונה – קטנה ככל שתהיה – חייבת להיערך במקום מתאים ולא קטן או צפוף מידי.

אולם מתאים מבחינת מיקום

חשוב לשים לב כי האולם הנבחר יהיה במיקום המתאים לכלל המשתתפים באירוע. על פי רוב אזור המרכז יתאים לכולם והאורחים יצליחו להגיע את האירוע בלי טרחה רבה מידי וטלטולי דרך מתישים.

מלבד זאת חשוב לוודא כי ישנה גישה נוחה לאולם. זה אומר שהדרך אליו היא נוחה עם כבישים סלולים ורחבים שיובילו אל האולם בקלות. יש לבדוק כי גם מי שיבחר להגיע בתחבורה הציבורית יוכל לעשות זאת ללא בעיות.

חשוב לוודא כי יש באזור מקומות חניה מספיקים וזאת על מנת למנוע מהאורחים את הסיבובים המתישים סביב אזור האולם על מנת לאתר לעצמם מקום חניה.

אם תשימו לב לכל הפרטים שציינו, תהנו מחתונה קטנה עם אווירה מדהימה!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES