מתחתנים בקרוב? תפסנו את שלי ורועי ברדה‬‎ מ”פשוט חופה”, שמתמחים בעיצוב חתונות ואירועים, לראיון על הטרנדים החדשים, עולם DIY ומה שבניהם. ראיון מלא בסטייל.

 

עיצוב חתונות, פשוט חופה, ענבל מרמרי

מה הטרנדים שמיצו את עצמם בעולם עיצוב החתונות?

למען האמת והפלא, הטרנדים בעולם החתונות אינם ממצים עצמם, אמנם כל שנה יש טרנד אחר, אבל הטרנדים תמיד חוזרים, אפילו אם עברו כמה שנים.

אם כך, מה הטרנד הכי חזק שצפוי לנו השנה?

חד משמעית: חתונת נושא שתקבל ביטוי בכל חלק וחלק שמרכיב את החתונה החל מהאוכל ועד העיצוב וסגנון המוזיקה. למשל חתונה בקונספט יווני תהיה עם עיצוב ומיתוג בסגנון יווני שמאופיין בגוונים כחולים צהובים ולבנים. ההזמנות של החתונה יהיו בסגנון אומנות יוונית או יכללו אלמנטים יוונים, סידורי השולחנות ישלבו למשל בקבוקים כחולים, לימונים וצמחים כמו עצי זית מיניאטורים וצמחי תבלין. מה עוד? פחיות צבועות בכחול, עמדה בנויה מקופסאות עץ שבתוכם משולבים אלמנטים יוונים. באלכוהול אפשר לשלב קוקטיילים על בסיס אוזו עם עשבי תיבול מהאזור ובמוזיקה של קבלת הפנים להקה שתנגן מוסיקה יוונית.

חתונה מעוצבת בגלריה דובנוב המחודשת

איך משתלב עולם DIY עם עולם עיצוב החתונות?

עולם ה- DIY הוא מבורך. יותר ויותר כלות חשופות היום לבלוגים או פינטרסט ויודעות בדיוק מה הן רוצות בחתונתן. אנחנו מעודדים את הכלות שלנו ליצור לעצמן לוח השראה שיאפשר להבין לעומק את רצונותיהן. יחד עם זאת ישנם אלמנטים שאין ברשותן, וקנייה של האביזרים היקרים לחתונה לא ממש יועילו להן בעתיד, לכן אנחנו, כמי שמתמחים בעולם ניהול ועיצוב אירועים, נתמוך בקניות זולות מאיביי של מוצרים משלימים כמו פרופס וקישוטים לרחבה. בנוסף נדאג להוזיל את ההוצאות של העיצוב לזוג ולא יתווספו להוצאות הרבות, גם ככה,של החתונה.לגבי ארגון החתונה לכלה או חתן, שבכל זאת רוצה לעצב לבד, אנו בכל זאת ממליצים לקחת חברת שמתמחה בעיצוב אירועים ולא מכרה או חברה. עם כל הכבוד לחברה, שמאוד רוצה לעזור, ייתכן שזאת הפעם הראשונה שלה בעיצוב חתונה, ומבחינה מקצועית חשוב להבין את עניין הזמנים של הכנות ולא לסיים רגע לפני החתונה כשהיא עייפה וצריכה ללכת להתכונן לאירוע.

עמדת שזירת פרחים באירוע בגלריה דובנוב. אין או אאוט?

הטיפ הכי חשוב לזוגות שמחפשים מעצב חתונה

להיפגש עם המעצב ,להרגיש חיבור וביטחון בכך שלמעצב יש מספיק שנות ניסיון בעיצוב חתונות וכמובן שהמעצב מתחייב להיות נוכח באירוע עצמו

בואו נדבר רגע על עיצוב חופה. עד כמה העיצוב עצמו משפיע על הטקס ומה החשיבות של העיצוב חופה?

עיצוב טקס החופה הוא בעצם ״לשם כך התכנסנו״ הוא למעשה מרכז האירוע. כאשר החופה מעוצבת היא מוסיפה עניין לתשומת לב האורחים. אנחנו אוהבים שהקהל משתתף באופן אקטיבי בטקס, בין אם זה בהפרחת בלונים או בהפרחת בועות סבון, כך הוא מרגיש שותף ונשאר דרוך לאורך הטקס.

ורגע לפני סיום, מה חשוב לשים לב אליו בבחירת מעצב לחתונה?

חשוב שלמעצב יש ביטוח, חשוב לבדוק חוות דעת, חשוב שתרגישו נוח בנוכחותו (תחושת הבטן שלנו לא טועה) וחשוב שידבר אתכם בגובה העיניים. חשוב שיהיה נגיש וזמין לכל שאלה או תהייה גם אם הן לא קשורות לעולם העיצוב.

: לכבוד פורים, חתונה קונספט בסגנון ברנשים וחתיכות. מיתוג ועיצוב של פשוט חופה . צילום ינשוף