לחפש מקום לכנס בתל אביב ולהכיר את הטרנדים העדכניים בתחום

חלפו הימים שבהם כנסים עסקיים היו שם נרדף לאולמות אפרוריים, עם סידורי ישיבה נוקשים. כיום, מסתמנת העדפה בולטת להפקת כנסים באולמות אירועים או במקומות אחרים המציעים למשתתפים אווירה של מסיבה ובילוי איכותי. המגמה הזו מעידה על רצון רחב יותר להפוך מפגשים עסקיים לא רק לאינפורמטיביים אלא גם למהנים ובלתי נשכחים. מגמות שחשוב להכיר בתחום הכנסים

תחום הכנסים העסקיים עובר מהפך דינמי, המשקף שינויים רחבים יותר בתרבות הארגונית של חברות. בין השינויים הבולטים והמשמעותיים, מסתמנת ההשפעה של  הטכנולוגיה המתקדמת, והדגש ההולך וגובר על מעורבות המשתתפים. ההתפתחות הזו באה לידי ביטוי הן על בכנסים עסקיים ברחבי העולם והן בתוך האקוסיסטם העסקי התוסס של ישראל, אומת הסטארט-אפ, הידועה בחדשנות וברוח היזמית שלה.

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בתחום האירועים העסקיים, הוא המעבר מאולמות כנסים קונבנציונליים לאולמות אירועים, המציעים אווירת מסיבה או בילוי בסטייל, מה שמסמן גם את המעבר לאירועים סוחפים וחווייתיים יותר. 

מהם הטרנדים המתהווים הבולטים, המעצבים את עתיד הכנסים העסקיים? 

מעדיפים אולם אירועים מעוצב בסטייל, במקום אולם כנסים סטנדרטי: מעבר לקראת כנסים חווייתיים

חלפו הימים שבהם כנסים עסקיים היו שם נרדף לאולמות אפרוריים, עם סידורי ישיבה נוקשים. כיום, מסתמנת העדפה בולטת להפקת כנסים באולמות אירועים או במקומות המציעים למשתתפים אווירה של מסיבה ובילוי איכותי. המגמה הזו מעידה על רצון רחב יותר להפוך מפגשים עסקיים לא רק לאינפורמטיביים אלא גם למהנים ובלתי נשכחים.

בישראל, שבה המגזר העסקי מרבה להצטלב בטכנולוגיה וביצירתיות, מגמה זו הולכת ותופסת תאוצה. המארגנים להוטים לבחור מקומות ששוברים את המונוטוניות של האולמות המסורתיים, ובוחרים באולמות אירועים שניתן להפוך למרחבים תוססים התורמים ללמידה ולהעשרה, אך באותה העת גם מתאימים ליצירת קשרים ולחגיגת הישגים. מקומות אלו כוללים לרוב ציוד אורקולי חדיש, סידורי ישיבה נוחים וגמישים ומתקנים המספקים רגיעה ופנאי לצד התוכנית וסדר היום המובנה של הכנס.

למה כדאי לבחור באולם אירועים מסוגנן ולוותר על אולם הכנסים הסטנדרטי?

כאמור, יותר ויותר מפיקים לא מתפשרים כאשר הם מחפשים מקום לכנס בתל אביב, ובוחרים אולם אירועים איכותי, המעוצב בסטייל, מציע שירותי קייטרינג גורמה ומתקנים מהשורה הראשונה. הבחירה הזו, על אף מחירה שעשוי להיות גבוה יותר, מצדיקה את עצמה פעם אחר פעם. הנה כמה סיבות לכך:

1.אווירה תוססת ומהנה מגבירה את מעורבות המשתתפים

אולם אירועים עם אווירה תוססת יכול להגביר משמעותית את מעורבות המשתתפים. המסגרת הבלתי פורמלית מעודדת את המשתתפים לקיים אינטראקציה, לשתף רעיונות וליצור קשרים, מה שמעשיר את חווית הכנס.

2.חוויות בילוי מהנה היא משהו שזוכרים

על ידי החדרת אלמנטים של בידור והנאה, המארגנים מבטיחים שהכנס מותיר רושם מתמשך, מה שמעודד את המשתתפים לצפות גם לאירועים עתידיים.

3.רבגוניות: מקום שיכול להכיל כל סוג אירוע

אולמות אירועים מציעים את הגמישות להכיל פעילויות שונות, החל מנאומים, הרצאות וסדנאות ועד להופעות ומפגשי נטוורקינג – הכל תחת קורת גג אחת.

מגמות אחרות בתחום הכנסים העסקיים

בעוד שבחירת אולם כנסים במרכז היא אכן היבט מרכזי ואפילו קריטי, מספר מגמות אחרות משפיעות גם הן על נוף הכנסים העסקיים:

אירועים היברידיים: עברו לקדמת הבמה מאז הקורונה

מגיפת הקורונה האיצה את הקונספט של אירועים היברידיים, תוך שילוב של השתתפות אישית וירטואלית. הפורמט הזה מאפשר טווח הגעה רחב יותר, ומאפשר למשתתפים מרחבי העולם להשתתף בדיונים, במצגות ואפילו מספק להם הזדמנויות ליצירת נטוורקינג.

קיימות: כנסים ידידותיים לסביבה

ישנו דגש הולך וגובר על כנסים ידידותיים לסביבה, כאשר המארגנים שואפים למזער את ההשפעה הסביבתית באמצעות חומרים דיגיטליים, קייטרינג בר קיימא ואמצעים להפחתת פסולת.

התאמה אישית: דיוק במתן מענה לצרכים ולקהלים ספציפיים

התאמת חווית הכנס להעדפות ותחומי עניין הספציפיים של הקהל. הדבר יכול לכלול אג'נדות מותאמות אישית, תוכן לפי דרישה והפעלות אינטראקטיביות הנותנות מענה לצרכים ולאינטרסים המגוונים של קהל המשתתפים.

נטוורקינג חדשני באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית

תהליך הנטוורקינג המסורתי זוכה לעיצוב מחדש באמצעות גיימינג, ספיד דייט וירטואלי, ושימוש בפלטפורמות מונעות בינה מלאכותית, המחברות בין המשתתפים בהתבסס על תחומי עניין או יעדים משותפים.

בריאות ורווחה: שילוב של פעילויות וקייטרינג באוריינטציה של well being

מתוך הכרה בחשיבות של רווחת המשתתפים, משלבים לאחרונה בכנסים עסקיים כם פעילויות בריאות, כגון מפגשי יוגה, סדנאות מיינדפולנס ואפשרויות קייטרינג בריאות.

טיפים להפקת כנס מוצלח בעולם של היום

לאור המגמות שלעיל, ארגון כנס עסקי מוצלח דורש גישה מחודשת ורעננה. להלן כמה דברים שכדאי למפיקי כנסים לקחת בחשבון:

לבחור את המקום הנכון

בחרו באולם אירועים שמתיישר עם המגמה של יצירת חוויות מרתקות, מפתיעות ובלתי נשכחות. אולמות אירועים המציעים לכם גמישות מירבית, שירותים מודרניים ואווירה צעירה, חיה ועדכנית, יכולים לשפר משמעותית את האירוע.

שלבו אמצעים טכנולוגיים באירוע

נצלו את אמצעי הטכנולוגיה החדשניים הזמינים לכם כדי לאפשר השתתפות היברידית, הפעלות אינטראקטיביות ויצירת נטוורקינג. באופן זה תבטיחו חוויה עשירה ומהנה עבור כל המשתתפים.

אל תזניחו את היבטי הקיימות

בתהליך ההפקה, אל תזניחו את היבט הקיימות – בחירה באפשרויות ובפרקטיקות ידידותיות לסביבה, תטיב עם המשתתפים ותיצור גם את הרושם הנכון.

מעורבות המשתתפים היא בראש סדר העדיפויות

בנו את התוכנית ואת סדר היום במטרה למקסם את האינטראקציה, הלמידה והנטוורקינג, תוך שילוב אלמנטים שהופכים את הכנס לא רק לאינפורמטיבי אלא גם למהנה.

לסיכום, עולם הכנסים העסקיים מתפתח, כאשר מסתמן מעבר מובהק ליצירת חוויות מרתקות, מהנות ומשמעותיות יותר. בישראל ובעולם כולו, המעבר לאולמות אירועים ואימוץ הטרנדים המתפתחים, משקפים הבנה עמוקה יותר של מה שהמשתתפים של היום מחפשים בכנס. על ידי אימוץ המגמות הללו, המארגנים יכולים להפיק אירועים שלא רק מקנים ידע ומטפחים קשרים, אלא גם מותירים אחריהם השפעה חיובית מתמשכת על המשתתפים.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES