חתונה ביום שישי? כל הסיבות לבחור במועד הזה בדיוק

ישנן דרכים שונות להפוך את האירוע שלכם לייחודי ויוצא דופן. בחירת מועד פחות שגרתי וצפוי, היא דרך נהדרת להבטיח שהחתונה שלכם תהיה מיוחדת, עוד לפני שהתחלתם בכלל בתהליך ההפקה. כל הסיבות – למה כדאי לכם להתחתן בשישי בצהריים

יש לכם המון, אבל המון דברים לטפל בהם כרגע וים של החלטות הרות גורל לקבל. איפה להתחתן, את מי להזמין, כמה אנשים, מה יהיה הקונספט, כמה להשקיע באוכל ובאלכוהול, איזו שמלת כלה לבחור, איזה די.ג׳יי לקחת, וצוות צילום, ומאפרת… ובקיצור, אין לזה סוף. עם זאת, אנחנו סומכים עליכם שתקבלו את ההחלטות הטובות ביותר, וחשוב מכך – את אלו המתאימות לכם באופן אישי, ולא כאלו המתקבלות תחת לחץ פיזי מתון, של בני משפחה או אנשים אחרים מהמעגל הקרוב אליכם. אם כעת אתם ניצבים מול השאלה הגדולה – מתי בדיוק לקיים את החתונה, כלומר האם ללכת על אירוע ערב סטנדרטי או דווקא על חחתונה ביום שישי, הגעתם למקום הנכון.

למה חתונת שישי בצהריים היא הדבר הכי טוב שיקרה לכם?

כי אתם רוצים להיות מיוחדים

בואו, אתם לא כמו כל הזוגות האלה שמתחתנים… אתם מיוחדים ויוצאי דופן, אתם לא כמו כולם. אז אם כולם, או נאמר רובם, בוחרים להתחתן באחד מימי החול בערב, אתם דוקא תלכו על מועד מיוחד. ישנן דרכים שונות להפוך את האירוע שלכם לייחודי וליוצא דופן. בחירת מועד פחות שגרתי וצפוי, היא דרך נהדרת להבטיח שהחתונה שלכם תהיה מיוחדת עוד לפני שהתחלתם בכלל בתהליך ההפקה. משהו ב״אוטומט״ של אנשים החיים בישראל, לגבי אירועי חתונות, כבר מתוכנת להגיע אליהם בערב, ובעיקר בימי חמישי בערב. הבחירה בחתונה ביום שישי בצהריים כבר ״שוברת״ את התבנית הזאת ומכניסה את המשתתפים באירוע לאווירה שונה.

כי האורחים שלכם יודו לכם

צריך להודות באמת – לעתים קרובות, ההגעה וההשתתפות באירועי חתונות הן תיק. בסוף יום עבודה ושבוע עבודה ארוך ומתיש, למהר הביתה להתרחץ ולהתלבש, לעשות את כל המאמצים להיכנס לרכב כמה שיותר מוקדם כדי להתחמק מהפקקים (ללא הצלחה בדרך כלל, כשמדובר בכבישי ישראל), להגיע עם הלשון בחוץ, אחרי שבכל זאת עמדתם לפחות שעה בפקק, ולגייס את אדי הדלק ושאריות האנרגיה האחרונות כדי לתת מעצמכם על רחבת הריקודים. לא תענוג גדול. מהצד השני, כאשר אירוע החתונה מתקיים בצהריי יום שישי, התמונה משתנה ב-180 מעלות. מתעוררים בבוקר יום שישי באיזי עם הקפה, מתארגנים בנחת, מתגנדרים כמו שצריך, מתאפרים ומתבשמים, ויוצאים לדרך שהיא מופחתת או אפילו נטולת פקקים בשישי בצהריים המוקדמים, ומגיעים לאירוע בכיף ובשמחה, כאשר הבגדים לא הספיקו להתקמט בדרך, והאנרגיות עדיין בשיאן. אחרי הכל, אתם אחרי לילה של שינה הגונה. במילים אחרות, מועד האירוע משנה לחלוטין את מצב הצבירה של המשתתפים, וזו נקודה חשובה מאוד להתעכב עליה.

כי אווירת שישי בצהריים היא לא משהו שאתם רוצים לוותר עליו

יעיד כל מי שירד מהארץ לטובת רילוקיישן – אווירת שישי בצהריים בארץ הקודש היא משהו שלא ניתן למצוא או לשחזר בשום מקום אחר על פני כדור הארץ. יש משהו מיוחד ונדיר ושונה באווירה הזו, שמערבת קודש, חגיגיות וצ׳יל נעים. את כל אלו אתם רוצים וצריכים למנף לטובת האירוע שלכם. הוייבים של שישי בצהריים יגיעו יחד עם האורחים שלכם ישר לחתונה, וירוממו את מצב הרוח והפאן.

כי למחרת שבת מנוחה

כאשר מתכננים אירוע, כדאי לחשוב על כל המעטפת וכל החוויה שהמוזמנים צפויים לעבור עוד לפני האירוע וגם אחריו. כאמור, אם בחרתם להתחתן ביום שישי בצהריים, סידרתם את האורחים מבחינת נוחות ההגעה ומצב העירנות והחיוניות שלהם, אבל מה שאולי לא חשבתם עליו – הוא שאתם מסדרים אותם גם ביום למחרת. בשבת לכולם יש חופש ומנוחה, בניגוד לשישי שהוא יום שרבים ממהרים בו לעשות סידורים, קניות ובישולים, לפני כניסת השבת וסגירת בתי העסק. כשהאורחים שלכם מגיעים לחתונה בידיעה שלמחרת – שבת מנוחה, הם נמצאים ב״סטייט אוף מיינד״ שונה, והם נותנים לעצמם להנות, לשתות ולחגוג כמו שצריך.

כי האירוע יכול להיות הרבה יותר ארוך ועשיר

בהמשך לסעיף הקודם, כשמדובר בחתונת שישי בצהריים, האורחים שלכם לא ממהרים לשום מקום. היומן מנוטרל ביום הזה, הם אחרי שנת לילה הגונה, והם באו להנות. אתם חושבים על מה שאנחנו חושבים? נכון, אירוע הרבה יותר ארוך ועשיר על הפרק. לכולם יש כוח לרקוד, להתרכז בחלק האומנותי של החתונה, אם יש כזה, ולהישאר עד שפשוט תרצו שהם ילכו. אתם עומדים להשקיע כל כך הרבה משאבים ואנרגיות באירוע הזה, עצם העובדה שתוכלו להאריך אותו ולמצות אותו עד תום, כבר מצדיקה לקיים אותו בצהריים.

כי יש מצב להפוך את הסיפור לחגיגה של סופ״ש שלם

למתקדמים, ולכאלה שלא מסתפקים באירוע של כמה שעות (מה, כבר נגמר?), אפשר למנף את המועד הגמיש והייחודי, ולהמשיך את החגיגות לתוך סוף השבוע, יחד עם יחידי הסגולה שבחרתם מבין האורחים שלכם. לדוגמא, אפשר לסגור כמה חדרים במלון או צימרים, ולהמשיך לחגיגה אינטימית יותר, המשלבת גם לינה במקום וארוחת בוקר למחרת. מניסיוננו בתחום, לאנרגיות ולרמות ההתרגשות והאדרנלין, לוקח לא מעט זמן לרדת ולשקוע, ואתם יכולים למנף את הסיפור לטובת אירוע מתגלגל ומהנה יחד עם האנשים שאתם הכי אוהבים.

כי אפשר לשלב קבלת שבת

אם כבר ללכת על אווירת שישי – אז עד הסוף. תוכלו לשלב בחתונה כל מיני אלמנטים של שבת, החל מטקס קטן של קבלת שבת, כולל הדלקת נרות וכו׳, ועד מתנות לאורחים בדמות חלות ביתיות לשבת ועוד.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES