עם עשרות אלפי אירועים הנערכים בישראל מידי שנה, לפעמים נראה שקשה לקיים חתונה אחרת. אבל מהי בעצם משמעות המושג “חתונה אחרת”, הרבה אומרים זאת אך בעצמם לא יודעים למה הם מתכוונים. על פי גלרית דובנוב חתונה אחרת היא חתונה השוברת את הנורמות הרגילות והשבלוניות שאנו מכירים בכל החתונות ומפתיעות את האורחים בכיווני מחשבה אחרים. אל תחשבו שצריך להמציא את הגלגל מחדש, פשוט לשנות, להפתיע ולגוון. יש האומרים זאת בשתי מילים – לצאת מהקופסה.

להלן כמה רעיונות לחתונה אחרת באדיבות גלריית דובנוב:

 

חתונה ביום שישי בצהריים – בעוד רוב האנשים הורגלו לחתונות בלילה, ניתן להפוך את החתונה למיוחדת כאשר מקיימים אותה דווקא ביום שישי בצהריים. אפילו יש בזה הרבה יותר היגיון, כך האורחים שלכם יגיעו שלווים ונינוחים ולא עייפים לאחר יום עבודה.
מידע נוסף על – חתונה בשישי בצהריים בגלריה דובנוב

חתונה לפי קונספט – דרך מעולה לעשות חתונה אחרת היא לאמץ קונספט הקרוב ללבכם או שנראה לכם מעניין. למשל זוג אשר הכירו בטיול למזרח בחרו לעשות חתונה אחרת בסגנון תאילנדי. המנות, העיצוב ואפילו צוות המלצרים, כולם היו באופי אסיאתי.

קייטרינג יוצא דופן – זה לא סוד שהאורחים מקדישים תשומת לב רבה לאוכל המוגש באירוע וזוהי חלק מהחוויה שלהם. באמצעות קייטרינג יוצא דופן תוכלו לתת לאירוע אופי של חתונה אחרת. חלפו הימים של הבורקס ברוטב הפרטיות ומנת העוף – בגלריית דובנוב תוכלו למצוא חוויה קולינארית יצירתית במיוחד.
מידע נוסף על – הקייטרינג המשובח שלנו

חתונה באווירה ביתית – בעוד על רוב אולמות האירועים ניתן להגיד הכול מלבד צמד המילים “חתונה ביתית”. זהו חלק מהייחוד של גלריית דובנוב ומה שהופך חתונה למיוחדת. לגלרייה דובנוב יש עיצוב הגורם לכם להרגיש כאילו אתם מתארחים בסלון ביתי ולא במפעל לחתונות.

חתונה במקום סגור אך באווירת גן – לגלריית דובנוב ישנה גינה ירוקה ומיוחדת המשתלבת בתוך המבנה והיא מאפשרת לכם לקיים מסיבה חתונה אחרת באווירת גן בכל עונות השנה. אם תיקחו בחשבון שגני אירועים אחרים מיועדים לאירועים גדולים ואינם יכולים לקיים אירועים בכל מזג אוויר, זהו בהחלט יתרון של גלריית דובנוב.

חתונה הפוכה – עוד אפשרות לחתונה אחרת שאנו מאוד אוהבים לעשות בגלריית דובנוב הוא חתונה הפוכה, כלומר חתונה שאינה נצמדת לסדר האירועים הרגיל של חופה, קבלת פנים, ריקודים ורק בסוף ארוחה. חתונה הפוכה משנה את סדר האירועים בצורה הנוחה לכם. מידע נוסף על – חתונה הפוכה בגלריה דובנוב

אם מוצאים חן בעינכם הרעיונות שלנו, או שאולי יש לכם רעיונות אחרים לחתונה מיוחדת, נשמח להיפגש.
הרימו טלפון עכשיו 03-691-0168

חתונה אחרת בגלריה דובנוב

חתונה אחרת בגלריה דובנוב