אין ספק שגלריה דובנוב היא מקום מיוחד לערוך בו חתונות. העצוב והגלריה מעניקים נופך חדשני לכל אירוע שתרצו לקיים בו. העיצוב של המקום הוא חשוב מאוד אך אסור להזניח את האוכל המוגש לאורחים. אבל מה עוד אפשר להוסיף ולעשות בשביל לתת אופי מיוחד לחתונה ולהגיש לאורחים אוכל שונה ומיוחד? מה דעתכם על חתונה טבעונית? הידעתם שזה טרנד מקובל מאוד היום ורבות מהחתונות בגלריה דובנוב הן חתונות טבעוניות? אמנם בלי הבשר ובלי החלב, ישנם אנשים החושבים שבחתונה טבעונית אין מה לאכול. אבל חכו עד אשר תפגשו את הקייטרינג של חתונה טבעונית בגלריה דובנוב. קייטרינג שכזה יגרום לכולם לרצות להיות טבעוניים.

לעתים אנו נתקלים בזוגות המעוניינים לארגן חתונה וחשובה להם התזונה הטבעונית. אך הם חוששים שרוב האורחים שאינם חסידי הטבעונות ירגישו מאוכזבים מכך שלא הוגשה מנה בשרית. התפיסה מאחורי חתונה טבעונית בגלריה דובנוב היא לפנק את האורחים בקייטרינג הגורם להם ליהנות מהמנות מבלי בכלל להיות מודעים שמדובר בקייטרינג טבעוני. חתונה טבעונית בגלריה דובנוב היא ממש לא חתונת נישה לטבעונים בלבד. התפריט הטבעוני כל כך עשיר, מגוון ומלא יצירתיות וגם אנשים שאינם מקפידים על תזונה טבעונית מגלים בו עניין רב.

מה מצפה לכם בחתונה טבעונית בגלריה דובנוב?

בחתונה טבעונית מצפה לכם תפריט מגוון הכולל מנות פתיחה, מנות ביניים, מנות עיקריות, תוספות וקינוחים אשר כולם על טהרת הטבעונות. אנו עובדים עם קייטרינג Kitchen Gallery, מבית פודארט הידוע. Kitchen Gallery הוא שירות קייטרינג המתמחה בקולינריה טבעונית ברמה הגבוהה ביותר ובניצוחו של גיל שטיינברג. המנות עושות שימוש יצירתי מאוד בשפע של חומרי גלם ועם דגש גדול על תוצרת מקומית ונגיעות עונתיות. כל מנה מוגשת בצורה יפה ומיוחדת והיא חגיגה לעיניים וגם לחך.

אירועים פרטיים בגלריה דובנוב

חתונות טבעוניות הן להיט וחתונה טבעונית בגלריה דובנוב היא שילוב מנצח של אוכל טרנדי, עכשווי ועשיר עם עיצוב טרנדי ומתוחכם. אם גלריית דובנוב נותנת לאורחים תחושה של מוזיאון, מנות האוכל המוגשות הן כמו יצירות האומנות. אם גם אתם רוצים חוויה שכזו, צרו איתנו קשר עכשיו.