ללכת עד הסוף: חתונת שישי בערב

אם אתם עם ראש פתוח, אנחנו כאן כדי לחזק אתכם. בחתונה בתזמון הייחודי הזה יש כל כך הרבה יתרונות, שאחרי שתבינו אותם – כבר לא יהיה מקום להתלבטות  

בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות בוחרים באירוע חתונה שאינו כולל טקס חופה דתי, ואינו כולל רב. בחלק מהמקרים, בוחרים הזוגות הנישאים להפריד בין הטקס לבין המסיבה. כלומר, לעתים עורכים טקס חופה קטן וצנוע, יחד עם בני המשפחה הקרובים בלבד, ואז, במועד אחר (אך קרוב בדרך כלל), עורכים מסיבה גדולה שכוללת כבר אנשים ממעגלים רחבים יותר. עם זאת, יש זוגות שבוחרים לא להינשא באופן מסורתי ודתי כלל, כלומר לקיים חתונה אזרחית לחלוטין, תוך ידיעה שהם לא עומדים להיות רשומים כבעל ואישה ברבנות או בכלל, אם כי רק כידועים בציבור, במקרה הצורך והרצון. בשני המקרים הללו, ובהנחה שאינכם שומרי שבת או כשרות, תתאים במיוחד חתונת שישי בערב. מדובר בקונספט חדש יחסית, שמתאים עבור זוגות החורגים מגדר השמרנות והמסורת, ורוצים ויכולים להנות משלל היתרונות שכולל אירוע בתזמון מיוחד שכזה. 

היתרונות הגדולים שחתונת שישי בערב כרוכה בהם

אם אתם עם ראש פתוח, ושוקלים ללכת על הקונספט הזה של חתונה שתתקיים דווקא בערב של יום שישי, אנחנו כאן כדי לחזק אתכם. בתזמון הזה יש כל כך הרבה יתרונות, שאחרי שתבינו אותם – כבר לא יהיה מקום להתלבטות.  

אירוע מפתיע ושונה – כבר משלב ההזמנות

תנו לנו לנחש – בא לכם להיות מקוריים וחדשניים באירוע שלכם ו"לא כמו כולם". איך ידענו? טוב נו, כולם רוצים להפתיע באירוע החתונה שלהם, וזה בסדר ולגיטימי ומובן מאוד, במיוחד בתחום שעלול לחזור על עצמו בלי סוף… בא לכם שדווקא את האירוע שלכם יזכרו, ואתם לגמרי צודקים. ישנן דרכים רבות להפתיע ולחדש באירוע, אבל אחת המוצלחות שבהן היא להינשא בתזמון יוצא דופן. ובכן, אם תחליטו ללכת על חתונה ביום שישי בערב – כבר מהרגע שהאורחים יקבלו את ה-SAVE THE DATE לנייד, הם עומדים להיות מופתעים. התחושה הזו שהם הגיעו לאירוע שונה, תלווה אותם כמובן גם ביום עצמו ובמהלך האירוע, ולו בשל האווירה המיוחדת של שישי בערב.

כולם מגיעים עם הרבה אנרגיות, אחרי יום נינוח 

אחת הבעיות במועדי החתונות השגרתיים יותר, כלומר בכל ערב במהלך ימי השבוע, ובמיוחד בחמישי בערב (מועד פופולרי ביותר), היא שהאורחים שלכם מגיעים אחרי יום עבודה ארוך והם תשושים למדי. הם חוזרים מהעבודה, מתארגנים בזריזות ואז נוסעים לאירוע שלכם. כמו כן, לעתים קרובות מדובר בנסיעה לא קצרה, ורק בסביבות שבע בערב, אחרי כל המסע הזה שהם עברו, הם מגיעים לחגוג איתכם. לעומת זאת, בחתונה המתקיימת בשישי בערב – הסבירות שהמוזמנים יגיעו במצב צבירה אחר – רענן, נינוח, חיוני ומלא אנרגיות, עולה לאין שיעור. מעטים האנשים שעדיין עובדים ביום שישי, ולכן רובם קמו בנינוחות בבוקר, העבירו את היום ב"צ'יל" ומגיעים אליכם בדיוק במצב המתאים לפתוח בחגיגות עד אור הבוקר.

אין פקקים – לא בהלוך ולא בחזור

בהמשך לסעיף הקודם, מכירים את זה שאתם מתארגנים לאירוע, מתרחצים, מתלבשים, מתגנדרים, מתיזים בושם, מתאפרים, מסדרים את השיער בהשקעה, ואז… נכנסים לאוטו ומתחילים לנסוע לחתונה. כעבור הרבה יותר מדי זמן שעמדתם בפקקים בדרך, אתם מגיעים. השיער כבר לא מה שהיה פעם, הבגדים מקומטים והאנרגיות? טוב, הבנתם את הרעיון. ובכן, בחתונות שישי בערב אתם למעשה משחררים את האורחים שלכם מעול הפקקים, מאחר וזה פשוט יום שהתנועה בכבישים, במיוחד בשעות הערב, היא דלילה מאוד יחסית. יעיד כל מי שחיפש חנייה בתל אביב בשישי בערב (לעומת כל ערב אחר) – עולם אחר.

כולם סבבה עם להישאר עד מאוחר 

אחד הדברים שמטרידים זוגות הנמצאים בשלב ארגון ותכנון החתונה, הוא ההיענות של המשתתפים בחגיגה "לתת מעצמם" על רחבת הריקודים, ולהישאר ולהרים להם עד השעות הקטנות של הלילה. לעתים קרובות, אירוע מוצלח נמדד גם בהיבט הזה, של עד כמה היה שמח ועד איזו שעה אנשים המשיכו לרקוד ולחגוג בו. לא סתם, בחירת הדי.ג'יי למשל היא קריטית בעיני רבים, ובצדק. בנוסף, השקעתם כל כך הרבה כסף ומשאבים באירוע היחיד והמיוחד הזה, ואתם רוצים שהוא יתארך עד כמה שרק ניתן. בחירה בתזמון של שישי בערב, עשויה למנף את העניין הזה, מאחר ולאף אחד מהמשתתפים שלכם כנראה אין "שעת עוצר" – אפילו לא לילדים המשתתפים, לעומת כל מועד אחר, כשלמחרת בבוקר המסגרות פועלות (אפילו בשישי בבוקר). גם המשתתפים המבוגרים משוחררים מבחינה זו, מאחר וכמעט לאף אחד אין עבודה בשבת ואפילו אין סידורים להספיק לעשות (בניגוד לבוקר שלאחר חתונה המתקיימת בחמישי בערב).

כמה זה עולה לנו? כנראה פחות

מאחר והמועד המדובר הוא פחות פופולרי ומבוקש, חתונת שישי בערב ככל הנראה תעלה לכם משמעותית פחות מכל מועד אחר, לפחות מבחינת אולם האירועים. עם זאת, חשוב לציין שמבחינת הספקים השונים – חברת הקייטרינג, הצלמים, המאפרות, מפיקי האירועים, הדי.ג'יי וכו', המחיר לא צפוי להשתנות, ואם כבר – אולי לעלות מעט, מאחר ומדובר במועד שאנשים לא נוהגים לעבוד בו. למרות זאת, המחיר על האולם בדרך כלל תופס את הנתח המשמעותי ביותר של תקציב החתונה, ולכן כן יש סיכוי טוב לחסוך כאן. 

שילוב של היתרונות של כל מועדי החתונות

זוגות רבים שבחרו להינשא בחתונת שישי בצהריים מספרים כי מצד אחד הם נהנו מכל היתרונות של חתונה ביום שישי, עם האווירה המיוחדת שיש בו, ומהצד השני, היה חסר להם את ה"גלאם" הזה שיש באירועי ערב. הבחירה להתחתן בשישי בערב, למעשה משלבת את היתרונות של שני המועדים הללו.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES