מחפשת את המקום המושלם לאירוע שלך? הכירי את גלריה דובנוב – חלל אורבני בלב תל אביב. צרי איתנו קשר ונשמח לענות לך על כל שאלה!

זה יכול להיות בר המצווה של הילד או ברית מילה, יום הולדת שנחגג עם המון אנשים, חתונה מרגשת או כל אירוע אחר והבחירה של המקום תהיה קריטית. היא תהיה קריטית לאווירה שתהיה באירוע.

אם יש לך אירוע פרטי בקרוב שאת זו שמארגנת אותו, את צריכה לבחור בקפידה את המקום. הוא צריך להיות מצד אחת מתאים לוויז’ן שלך ומצד שני מתאים לסוג האירוע וזוג האורחים שיהיו בו. אז איך תבחרי את האולם המושלם לאירוע שלך? הנה כמה טיפים שיוכלו לסייע לך

להרגיש כמו בבית

לפרמטר הראשון לבחירת המקום לאירוע שלך אין הגדרה מדויקת. הוא נקרא תחושת בטן. כשאת בוחנת מקומות לאירוע שאת מארגנת, הדבר הראשון החשוב שאת צריכה לבחון הוא איך את מרגישה כשאת מגיעה לכל מקום פוטנציאלי. יש אולמות שתרגישי בהם זרה, תרגישי לא שייכת, משהו בהם ירגיש לך לא נכון ולעומתם, יש את אלו שמיד יגרמו לך להרגיש תחושת חמימות. את תרגישי בהם ממש כמו בבית, יהיה בהם משהו נעים, פשוט וכזה שמרגיש לך נכון. זה אומנם לא הפרמטר היחיד אבל הוא באמת פרמטר קריטי. למה? כי לתחושת בטן ולהרגשה כללית יש חשיבות רבה.

אינטראקציה עם אנשי המקום

עוד פרמטר חשוב לבחירת אולם האירועים שלך הוא האינטראקציה שתהיה לך עם אנשי המקום. את מגיעה לבחון את האולם ואת נפגשת בדרך כלל עם מנהל המכירות או המנהל של המקום, ומשהו מיד מרגיש לך נכון או לא נכון. זו עשויה להיות הרגשה של “הגעתי אל המקום עם האנשים הנכונים”, “פה אני אקבל שירות נהדר ובעיקר יחס אישי ורצון לאירוע מושלם” וזו עשויה להיות הרגשה של “זה לא זה, משהו לא זרם בשיחה הראשונה”.

כשיש אינטראקציה טובה זה אומר ששני הצדדים מבינים האחד את השני. זה אומר שאת מצליחה להעביר בכמה מילים את איך שאת רוצה שהאירוע ייראה, באיזה קונספט הוא יהיה והצד השני מבין מיד ונרתם למשימה.

משהו קורה באוויר, את יודעת שזה נכון ואת יודעת שמבינים אותך ויעשו לא מעט כדי שהאירוע יהיה בדיוק בהתאם לחלומות שלך.

אוכל טעים, מעולה ומיוחד.

לא משנה אם זו ברית מילה או בר מצווה, חתונה או אפילו אירוע עסקי כמו השקת מוצר או מסיבת עיתונאים, כשאנשים מתקבצים ביחד למטרה מסוימת הם מצפים לאוכל טוב. האוכל הוא מרכיב חשוב בהצלחת האירוע. הוא צריך להיות מגוון וזמין, הוא צריך לעורר את החושים ולהיות כזה שידברו עליו עוד הרבה זמן אחרי שהאירוע יסתיים. את צריכה לבחון את מה שמוצע, את התפריט ומה שיש בו והוא צריך להיות כמובן מותאם לסוג האורחים שיהיו באירוע שלך.

אוכל הוא מרכיב משמעותי מאוד בכל אירוע. הדרישות הקולינריות היום גבוהות ואת צריכה לעמוד בדרישות האלו אם את רוצה שהאירוע שלך יהיה מוצלח.

עיצוב שיסייע להצלחת האירוע

כן, איך שהמקום נראה יהיה משמעותי מאוד להצלחת האירוע. למה? כי למראה חיצוני יש משמעות אסתטית, משמעות שגורמת לאנשים להרגיש את המשהו הזה שאתם רוצים. עיצוב משפיע על האוירה באירוע ועל הכיוון שלו, הוא ישפיע על האנרגיות שיהיו בו ועל מצב הרוח של המוזמנים. כך לדוגמא חלל מרכזי עם עיצוב אורבני מדהים יחד עם גינה אינטימית ויפיפייה, יהיו שילוב שירחיב את הלב.

נגישות ונוחות

מה עוד חשוב כשאת בוחנת מקומות לאירוע שאת מארגנת? הנגישות אליו כמובן, האפשרות להגיע לאירוע בלי להסתבך יותר מידי. מה זה אומר? זה אומר שאם האירוע במיקום עירוני ובישראל כידוע יש אזורים בעיקר במרכז שקשה מאוד למצוא בהם חנייה או לנסוע בלי לעמוד בפקקים אדירים, את צריכה לשקול את זה שוב. את רוצה שהמוזמנים שלך יגיעו רגועים לאירוע, את רוצה שהם יהיו נינוחים ועם מצב רוח טוב ולא עצבניים וחסרי סבלנות. את רוצה שגם חוויית ההגעה שלהם תהיה טובה כדי שהם יתחילו את האירוע ברגל ימין.

זו הסיבה שאת צריכה לתת את הדעת גם לנגישות למקום. את צריכה לברר שהתנועה באזור לא נוראית ובעיקר שיש מקומות חנייה מסודרים. אלו יכולים להיות מקומות חנייה ששייכים לאולם או בחניונים קרובים שיש להם הסדר עם האולם. כל פתרון מתקבל ובלבד שהמוזמנים לא יצטרכו להעביר את הזמן בחיפוש מתיש אחרי חנייה.

האולם גם צריך להיות נגיש לנכים. הוא צריך להיות כזה שניתן לעבור בו בקלות עם כיסא גלגלים, ושיש בו חשיבה על בעלי מוגבלויות. מעבר לזה שהיום זה חובה על פי חוק, זה מצביע על חשיבה של בעלי המקום, על הרצון שלהם לתרום את תרומתם הצנועה לעולם.

תשתיות בידור

חשוב שיהיו כל האמצעים הדרושים כמו הגברה איכותית, האפשרות להקרנת תכני וידאו וכדומה בשביל שהאירוע יהיה שמח באמת. בשביל שהוא יעבוד מושלם מבחינה טכנולוגית.

.