ארגון חתונה: כך תעברו תכנון החתונה בשלום

הגיע הרגע לארגן את החתונה שלכם, וכן הוא יכול להיות פשוט אם רק תעשו אותו כזה. ארגון חתונה יכול להפוך לכאב ראש, אבל יכול בקלות להפוך להפקה נעימה לכל הצדדים. אז רגע לפני שאתם מתחילים, הנה טיפים לארגון חתונה שאספנו במיוחד עבורכם

חשוב לתכנן את טקס החופה ולסגור גם טבעות

נקודת המוצא לארגון חתונה: ליהנות מהדרך

לפני שתסגרו אולם אירועים, מספר מוזמנים וסידורי פרחים, חשוב שתפנימו את הטיפ החשוב בארגון חתונה והוא פשוט ליהנות מהדרך. ארגון חתונה יכול לייצר לא מעט מתחים בין הזוג ובין המשפחות, ולגרום לכאב ראש. הסיבה הוא פשוטה, מדובר בהפקה לכל דבר עם המון גורמים שיש לקחת בחשבון, החלטות משותפת, רצונות וצרכים משתנים. חשוב שבתחילת התהליך של ארגון החתונה תשוחחו בפתיחות על כל אלו, גם עם המשפחות, וכשכל הקלפים פתוחים על השולחן, יהיה לכם קל יותר להימנע מחיכוכים, מריבות וכאבי ראש מיותרים.

גלריה דובנוב תעזור לכם לארגן את החתונה

ארגון חתונה: מה חשוב לתכנן לפני הכל

בין אם יש לכם שנה עד מועד החתונה או שלושה חודשים יש מספר דברים שהם בגדר חובה ויש לדון עליהם ולתת את הדעת: חשוב לקבוע תקציב הוצאות ייעודי לארגון החתונה ותכנונה, לבחור את אולם האירועים ומועד האירוע לצד מספר המוזמנים המתכונן. אפשר ומומלץ לפתוח תיקייה משותפת בענן או בגוגל דוקס שכולל מסמך אקסל של הוצאות והכנסות, רעיונות יצירתיים ותמונות השראה שאספתם ברשת ועוד.

בר קוקטיילים נכנס לארגון החתונה או לא

פגישות ספקים ונותני שירות לאירוע

אחרי שהבנתם שאת תהליך ארגון החתונה אתם הולכים לעשות בכיף ועשיתם יישור קו ותיאום ציפיות – זה הזמן להתחיל במלאכת הספקים. מה זה אומר? לקבוע פגישות עם כל נותני השירות הרלוונטיים עבורכם ולהחליט מי ייקח חלק באירוע שלכם. הטיפ שלנו הוא לקבוע עם 2 ספקי חתונה גג ולנסות לעשות קצת גוגל לפני, לקבל המלצות ולהבין את הדיג'יי שאתם נפגשים איתו באמת מתאים לכם מבחינת סגנון מוזיקלי, למשל. שווה לקבוע עם מספר ספקים בזמנים סמוכים כדי לחסוך ולייעל את הזמן, וכמובן אפשר לדחוף גם את הטעימות של הקייטרינג בין לבין.

לקבוע מועד לטעימות קייטרינג לצד פגישות עם ספקים בארגון החתונה

לא לשכוח את כל הדברים הקטנים והגדולים

אלוהים נמצא גם בפרטים הקטנים, וחשוב לקחת בחשבון את עיצוב החופה, סידור הפרחים, מתנות לאורחים, מגנטים, מעצבת אירועים, צלם וידאו, עיצוב הזמנות ואופן שליחתן, וידוי הגעה של המוזמנים, סדר השולחנות, שמלת כלה, חליפה חתן, מאפרת, שיער. איכשהו מרגיש שזה לא נגמר, אז גם פה הטיפ הכי חשוב שיש לנו עבורכם הוא תעשו מה שנכון לכם מבלי לחשוב על אחרים או הסביבה. אגב, בגלריה דובנוב יש לנו צוות מנהלי אירועים מקצועיים שישמח להתאים לכם את חבילת הספקים ההולמת עבורכם עם רשימת ספקים מוכרים ואהובים בעולם החתונות. שיהיה במזל טוב.

חשוב לעשות סידורי שולחנות בארגון החתונה

קרדיט צילום: יהונתן בן חיים, איל פריד

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES