הבחירה החשובה ביותר לאחר בחירת האולם היא קייטרינג החתונה

במקרים רבים הקייטרינג מטפל בחלק גדול של דברים באירוע, הטקס לא יוכל להתחיל עד שכיסאותיהם של האורחים לא במקומם, השולחנות ערוכים במפות ופרחים ושאר האירגון והאיבזור, כמו גם הגדרת השולחן לעוגה של החתן והכלה כאשר המשלוח מגיע (חלק מאולמות האירועים אף מגדילים ומציעים מטעמם) וניקיון אולם האירועים.

קייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונה

לאוכל ולשירות השפעה רבה על כמה האורחים שלכם ייהנו מהחתונה. בעוד אורחים רבים עלולים שלא להבחין בהיבטים אחרים של האירוע, האינטראקציה בין האורחים עשויה להיות סביב העברת דעה והחלפת חוויות על האוכל. אוכל הוא מכנה משותף לכל האנשים, כך שיהיה ניתן להבחין מייד כאשר האוכל אינו מחומם דיו או שכוסות היין והבקבוקים לא מתחדשים ומוחלפים עקב צוות מצומצם של מלצרים במקום. דברים קטנים כמו חוש הריח והטעם  יכולים להעלות זיכרונות, ארוחה נפלאה ואיכותית עשויה להפוך לזיכרון נפלא מיום החתונה שלך.

בחירת חברת קייטרינג נכונה חשובה וחיונית בכדי לעבור את האירוע בהצלחה, אז כיצד תוכלו למצוא ולבחור את החברה המתאימה? יעזור מאוד לדעת איזה סוג של מזון אתם מעוניינים ואיזו אווירה אתם מחפשים שיהיה כך שתוכלו להתקשר לחברת קייטרינג פוטנציאלית. פעולה זו תצמצם את רשימת החברות שבידכם כך שלא תקבלו בטעות הצעת מחיר מחברה שמתמחה באוכל סיני בעוד אתם מעוניינים בחוויה של אוכל משובח כמובן וההפך כמובן. להלן מספר דברים שעליכם לשקול בדרך למציאת ובחירת חברת קייטרינג החתונה:

* מהו התקציב שלכם?

* האם אולם האירועים שבחרתם מאפשר לכם לבחור ספק קייטרינג חיצוני?

* האם יש סוג מסוים של אוכל שחשבתם עליו? מרכיבים אהובים או להפך? אלרגיות למשהו מסויים וכו’.

* האם אתם מחפשים ארוחת בופה, סגנון משפחתי, קוקטייל או משהו אחר?

* האם הקייטרינג יספק מכלול פתרונות לאירוע או רק את המזון עצמו?

* האם תירצו שירותי בר מלא, תספקו בעצמכם או שילוב?

ברגע שאתם יודעים מה אתם מחפשים גילשו באינטרנט באתרי קייטרינג או בקשו הפניות ממשפחה וחברים, צמצמו את הרשימה שלכם לקומץ חברות שלדעתכם הן הטובות ביותר והתחילו להתקשר עמם

שאלות טובות לשאול חברות קייטרינג כוללים:

* מה הן ההתמחויות? האם יש לכם אפשרות לתפריט אישי או שעליי לבחור ממפרט שאתם מציעים באופן קבוע? באופן כללי ככל שיש ניסיון לחברת הקייטרינג כך המחיר יהיה בהתאם.

* מהו המחיר הממוצע שלכם לאדם ומהו כולל?

* כמה זמן אתם בתחום?

* כמה חתונות כבר עשיתם?

* כמה אירועים יש לכם בסופי שבוע?

* כמה מלצרים אתם מקצים, האם יש לכם מנהל אירוע לכל אירוע?

* מהו הרקע של השף? מי הוא? איש המכירות של החברה יכול להיות מקסים אבל לא יעזור כלום אם צוות המטבח אינו מיומן.

* האם הקייטרינג מציע טעימות טרם סגירת חוזה, לאחר ביצוע ההזמנה או שבכלל לא?

* האם השף שבטעימות יהיה בזמן האירוע שלי? במידה ולא יהיה זה מפחית במעט מהאפקטיביות של הטעימות.

* אילו עוד שירותים אתם מציעים מלבד קייטרינג?

מעל לכל אתם צריכים להרגיש בנוח עם הקייטרינג שתבחרו ולקבל הרגשה טובה ואנרגיות חיוביות מהם חזרה, כשיש כימיה בדרך כלל תוכלו לדעת זאת מיד על ההתחלה. תכנון אירוע חתונה (לרוב) הוא חד פעמי לכל החיים ורצוי שתהנו ממנו ככל שניתן.