חתונת קונספט בגלריית דובנוב

מהי חתונת קונספט ולמה תרצו לערוך אותה בגלריית דובנוב

אם אתם בענייני חתונה אתם בטח הרבה על האינטרנט ושמעתם את המושג חתונת קונספט אבל אף אחד לא הסביר לכם מה זה בדיוק חתונת קונספט. ובכן זה די פשוט וגם די גמיש – חתונת קונספט היא חתונה המתקיימת בסימן נושא מסוים על פי החלטתכם. כל מאפייני החתונה מנסים לבטא את אותו הנושא על מנת ליצור חתונה באווירה מיוחדת ומקורית. לצורך העניין תוכלו לעשות חתונה בקונספט הודי, למשל במקרה שבני הזוג ממוצא הודי או אולי בכלל הכירו בטיול של חצי שנה בהודו.

לצורך הדוגמה, אם הודו היא הכיוון של חתונת הקונספט שלכם, תצטרכו לנסות לבטא את המאפיינים של הודו בחתונה. זה לא קשה לארגן חתונת קונספט שכזו, במיוחד כאשר יש לכם את הגב של הצוות המקצועי בגלריית דובנוב, אך זה בכל זאת מאתגר. אתם צריכים למצוא דרך לבטא את הודו בחתונה אך ברמה המאוזנת שגם אנשים שאינם מתחברים יוכלו ליהנות. למשל תצטרכו לדבר עם חברת הקייטרינג על מנת לבנות תפריט מיוחד בעל אלמנטים הודיים אך שגם יתאים למי שקארי חריף זה לא בדיוק הסגנון שלו. אך לא רק התפריט, גם עם התקליטן תצטרכו לתאם על מנת שיחפש עבורכם שירים הודיים; גם כאן כמו באוכל צריך למצוא את האיזון הנכון בין שירי חתונות פופולריים לבין שירים הודיים.

חתונת קונספט – מדוע דווקא בגלריית דובנוב

גלריית דובנוב היא מתחם אירועים מעוצב בצורה לא שגרתית. המבנה הדו מפלסי המשתלב עם הגינה הירוקה הוא המרחב שבו תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים ובכל סגנון שתרצו. אצלנו המורכבות העיצובית מאפשרת לכם לעשות דברים שלא תוכלו לעשות בשום מקום אחר.

ישנן סיבות טובות מדוע תרצו לקיים את חתונת הקונספט בגלריית דובנוב; אך החשובה שבהן היא הגישה המקצועית והראש הפתוח של הצוות שלנו. זה דבר חשוב והכרחי כאשר מתכננים חתונת קונספט מכיוון שזה בהחלט דורש חשיבה מחוץ לקופסה עם הרבה דמיון ויצירתיות. מהבחינה הזו הצוות של גלריית דובנוב הוא הפרטנר הטבעי עבור ארגון חתונה שכזו. צור קשר עכשיו ונתכנן ביחד את חתונת הקונספט שלכם.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES