אם אתם מתכננים להתחתן וחושקים בחתונה מקורית, אז כנראה שתצטרכו לשים בצד את כל מה שאתם יודעים על חתונות ולנסות דברים חדשים. אין חוקים ברורים בעניין אבל ההמלצה שלנו בגלריית דובנוב היא לבחון את כל היבטי החתונה ולנסות לראות מה ניתן לעשות שונה על מנת שהאורחים ירגישו שהחתונה תהיה מקורית. השאיפה לחתונה מקורית היא בהחלט מובנת; אם זוגות לא יחפשו אחר רעיונות מקוריים אז כל החתונות בהחלט יראו אותו דבר. אך שימו לב, חתונה מקורית דורשת שני פרמטרים עיקריים שחייבים להתקיים יחדיו – רעיון או רעיונות מקוריים החורגים מהקו הבנאלי המקובל, בשילוב עם אולם אירועים המגלה נכונות להתגמש ולהתאים את עצמו לאופי האירוע.

להלן כמה רעיונות למסיבות חתונה מקוריות

 

מסיבה בסגנון שנות השישים – רעיון מדליק ויוצא דופן הוא מסיבה בסגנון שנות השישים. ישנם הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות על מנת לתת למסיבה אופי של חתונה כמו בשנות השישים ואתם מחליטים עד איזה רמת הקצנה תזרמו. שלבו בחתונה מוטיבים של שנות השישים; ניתן לשלב על רחבת הריקודים להיטים של שנות השישים, תקופה קלאסית במוסיקה אשר סיפקה לנו להיטים שכולם אוהבים אפילו שעברו שנים רבות מאז. אם תצליחו לשכנע את האורחים להגיע בלבוש בסגנון שנות השישים אז ללא שום ספק תצליחו לתת לאורחים חוויה יוצאת דופן, אם לא אז לפחות החתן, הכלה והחברים הקרובים.

 

שימו את האוכל במרכז – בכל חתונה מוגשות מנות אוכל והאורחים תמיד מצפים לכך. אבל אתם יכולים לקחת את אותן מנות אוכל לכיוונים שונים ומעניינים ולהפוך אותם לקונספט של החתונה. למשל תוכלו לעשות חתונה טבעונית אשר תגיש לאורחים מנות יוצאות דופן אשר שוברות את הקו המקובל בחתונות ומשלבות רמה גבוהה ביותר של יצירתיות קולינארית. אך כמובן שלא חייבים חתונה טבעונית בשביל להיות מקוריים, ניתן גם לשים את הדגש על הבשר ולעשות חתונה בעלת אופי דרום אמריקאי המלווה בבשרים רבים.

אנו בגלריית דובנוב שמחים תמיד לשתף פעולה ולהיות מעורבים בפרויקטים של חתונות מקוריות. אנו תמיד לומדים דברים חדשים מלקוחותינו אשר לפעמים מפתיעים אותנו ברעיונות שאפילו אנו לא חשבנו. אך מאידך גיסא יש לנו ניסיון רב בארגון אירועים מסוג זה. נשמח לסייע לכם בכל רעיון, התקשרו עכשיו 03-691-0168.