גלריית דובנוב ידועה בתור אחד ממתחמי האירועים הכי חמים בתל אביב; מקום המפגיש אווירה עם אנשים והרבה מאוד סגנון ייחודי המלא באמירה אישית. כל פרט קטן בתכנון המקום מבטא את האישיות של גלריית דובנוב והופך אותה למה שהיא – אחד המקומות הכי חמים בתחום החתונות בתל אביב. אבל מהו המקום של הקייטרינג בתוך כל זה? האם קייטרינג לחתונות הוא משהו חיצוני שמתקיים במקביל לאירוע?

קייטרינג לחתונות – תפיסת קונספט כוללת

אחד הדברים שאנו בגלריית דובנוב מציגים בגאווה רבה הוא שירותי הקייטרינג איתם אנו עובדים. אנו רואים בקייטרינג חלק מכריע בהצלחת האירוע ומתייחסים אליו בתור חלק מהקונספט. אנו מאמינים כי הקייטרינג אינו יכול להיות מנותק מהלך הרוח הכללי של האירוע אלא חייב לקיים איתו יחסים הרמוניים משלימים. וכאשר מדובר בקייטרינג לחתונה הוא חייב לבטא את אותם הרגשות המזוהים עם האירוע.

המנות המוגשות וצורת ההגשה הן חלק מהדיאלוג העיצובי של המקום ולכן הן חייבות להתאים לאופי האירוע ולאופי המקום. ומכיוון שהצבנו לעצמנו סטנדרטים גבוהים יצאנו גם לחפש אחר שירותי קייטרינג אשר יעלו בקנה אחד עם החוויה שאנו רוצים להעניק ללקוחות שלנו; חוויה של שלמות.

catering-2

קייטרינג לחתונות עם Kitchen Gallery

כאשר אתם עורכים חתונה בגלריית דובנוב, אתם לא צריכים לחפש שירותי קייטרינג לחתונות; אנחנו כבר עשינו את העבודה בשבילכם. כאשר הקמנו את הגלריה חיפשנו שירותי קייטרינג שמדברים בשפה שלנו ומצאנו את קייטרינג Kithcen Gallery אשר במהרה אימצנו אותם בתור קייטרינג הבית; בעיקר בזכות הגמישות הגדולה בבניית התפריט והתאמתו האישית לכל אירוע ומבלי לוותר על חווית הבישול העילי.

קייטרינג לחתונה הוא חלק חשוב ומהותי מהאירוע; אנו מזמינים אתכם לבלות ולאכול בחתונה לפי הדרך של גלריית דובנוב. גם אתם חתני השמחה והמארגנים וגם האורחים ייהנו כל הערב ממבחר מנות טעימות ומוקפדות; מנות העושות שימוש במיטב חומרי הגלם המקומיים והטריים ביותר עם נגיעות מכל רחבי אגן הים התיכון ומקומות אקזוטיים רחוקים.
השילוב של קייטרינג איכותי לחתונות תחת האווירה של הגלריה יוצר חוויה מפנקת לאורחים.
התקשרו עכשיו 03-691-0168 ובואו לראות איך זה נראה ומריח מקרוב.