למה לשים לב כשמחפשים אחר אולם לבת מצווה במרכז

לא נגזים אם נאמר שהמקום בו יתקיים האירוע הוא הפקטור החשוב ביותר להצלחתו. הוא הסטייל, האיכות וה״לוק אנד פיל״ של האירוע, ולכן חשוב להשקיע את מלוא תשומת הלב בחיפוש עד שתמצאו את האחד המדויק לכם

היום הגדול מגיע, הנסיכה שלכם עומדת לחגוג בת מצווה, ואפילו שזה נראה כאילו רק לא מזמן היא נולדה – זה אכן קורה. המעבר הזה מילדות לנערות אינו פשוט, אך הוא בכל זאת, מעל הכל, אירוע חשוב, מכונן ומשמח. אין ספק שיש סיבה למסיבה, ואתם ההורים תעשו הכל כדי שהאירוע הזה יהיה הרבה יותר ממהמם, אלא גם יוצא דופן, ייחודי ובלתי נשכח עבור כל מי שייקח בו חלק. הצעד הראשון בתוך הפרויקט הזה, צעד שבלעדיו האירוע לא יכול לצאת לפועל, הוא כמובן מציאת אולם לבת מצווה במרכז. לא נגזים אם נאמר שהאולם בו יתקיים האירוע הוא הפקטור החשוב ביותר להצלחת בת המצווה. הוא הסטייל, האיכות וה״לוק אנד פיל״ של האירוע, ולכן חשוב להשקיע את מלוא תשומת הלב בחיפוש עד שתמצאו את האחד המדויק לכם, ולא פחות חשוב – לכלת השמחה. כן, יש גם אותה בתמונה, וכדאי לשתף אותה בתהליך ההפקה, תוך שאתם מוודאים שהבחירות שנעשות מקובלות גם עליה.

לפני שיוצאים לדרך – לאפיין את האירוע

אבל רגע לפני שמסתערים על מנועי החיפוש ומכתתים רגליים, יש כמה דברים שאפשר וכדאי מאוד לעשות, ואלו יקצרו וייעלו את התהליך עד מאוד, ויובילו אתכם ישירות אל המקום המתאים ביותר לאירוע בת המצווה הפרטי שלכם. הכל מתחיל באיפיון מדויק של האירוע, תוך שאתם משיבים ביסודיות על השאלות הבאות.

כמה אנשים יוזמנו?

כמובן שאי אפשר אפילו להתחיל בחיפוש באולם לפני שאתם יודעים מהו גודל אירוע בת המצווה. תשמחו לשמוע שבניגוד אולי לחתונה שלכם, כאן אתם (ואולי גם בתכם), הם היחידים שמחליטים כמה אנשים אתם רוצים להזמין לאירוע. אם אתם סולידיים ומעדיפים אירוע מצומצם – לכו על זה. אם בא לכם (ויש לכם את האפשרות)  לחגוג בהפקת ענק – שלכם. כך או כך, לפני שמתחילים לחפש אולם, חייבים להיסגר על היקף האירוע המשוער.

מאיפה הם מגיעים?

כאשר מחפשים אולם אירועים לבת מצווה כדאי להתמקד באזור גיאוגרפי מסוים, וכלל שתהיו ממוקדים יותר, כך החיפוש יתקצר ויתייעל. הנתון שיסייע לכם בעניין הזה, הוא לבחון את רשימת המוזמנים ולבדוק – מאיזה אזור רובם עומדים להגיע. ככל שתנגישו את המקום עבורם, כלומר ככל שהוא יהיה קרוב יותר לביתם, במיקום שההגעה אליו נוחה ומוכרת, כך יגברו אחוזי ההשתפות באירוע. חשוב מכך – כך תגבר ההנאה של כל מי שישתתף בבת המצווה. נסיעות ממושכות, עמידה בפקקים וכמובן חיפוש חניה, הם תענוג מפוקפק, שעלול לפגוע בחוויה הכוללת מהאירוע.

מאיפה הם מגיעים?

כמובן שאי אפשר לחפש אולם לאירוע בת המצווה, כאשר אתם עדיין לא סגורים על הסכום שיש לכם עבור האירוע בכלל ועבור האולם בפרט. מעבר לזה שלפני שבכלל מתחילים בתהליך ההפקה, חובה לגבש את התקציב לאירוע, כדאי גם קצת ״לעשות שיעורי בית״ ולהבין מהו סדר הגודל של המחירים של האולמות בסדר הגודל של האירוע שאתם מכוונים אליו.

מהו הסגנון שכלת השמחה מעוניינת בו עבור האירוע?

יש כאן המלצה שעלולה להיות מעט טריקית, אבל אתם מכירים את הילדה שלכם הכי טוב, ואנחנו סומכים עליכם שתדעו אם כדאי לכם לאמץ אותה בחופ או לדלג לסעיף הבא. חשוב לזכור שזה האירוע שלה. כלומר, זה האירוע של כל המשפחה שלכם, אבל היא מלכת האירוע, הדמות המרכזית ביותר בו, ולכן כן כדאי לשמוע את דעתה לגבי איך היא רואה אותו בעיני רוחה. כדאי שהבחירות שייעשו בנוגע לאולם, לעיצוב, לאוכל ואף לתוכנית האומנותית, יהיו בהתאם לסגנון של כלת השמחה.

יצאתם לדרך? כמה דגשים שיסייעו לכם לבחור נכון

 

מיקום מרכזי בראש סדר העדיפויות

כבר הזכרנו כאן את עניין המיקום והנגישות, ונזכיר שוב, כי זה חשוב. אם האולם אותו אתם בוחנים נמצא במיקום מרכזי, נוח וקל להגעה – אתם יכולים מראש להוסיף לו נקודות ולהציב אותו בראש רשימת המועדפים.

האם גודל האולם תואם את היקף רשימת המוזמנים

לא רק מטעמי בטיחות ותקציב, אלא שגודל האולם מהווה גם פקטור מרכזי לאווירה שתשרור באירוע שלכם. במידה והחלטתם ללכת על אירוע קטן, למשל, לא רק שחשוב לבחור במקום שיכיל בצורה נוחה את כל האורחים, חשוב גם שהוא לא יהיה גדול מדי. אולמות אירועים שיהיו ״גדולים על האירוע שלכם״ עלולים לגרום לאווירה ריקנית ואפילו מעט עצובה במהלך האירוע. לכן, אם הלכתם על אירוע מצומצם, כדאי לבחור מראש מקום לא גדול מאוד, אולם שיש בו אווירה חמימה ואפילו ביתית.

האם התמחור של האולם מתאים לתקציב שיש לכם

מצד אחד, כדאי כמובן לבחור באולם שדרישות המחיר שלו עולות בקנה אחד עם הגדרות התקציב שלכם. מצד שני, אם נתקלתם באולם שהוא ״וואוו״ – בסטייל, בייחודיות ובאווירה, יתכן שכדאי לשקול להתגמש עם התקציב, שהרי האולם עושה את האירוע.

האם הסגנון מתאים לכם?

לא משנה כמה האולם הוא ״פיין״ ובסטייל, אם הוא לא מתאים באופן אישי לסגנון של משפחתכם, אולי כדאי לעבור לאופציה הבאה. על מנת להפיק אירוע אותנטי, באווירה משפחתית ונעימה, חשוב שהמקום יתאים באופן המדויק ביותר לסגנון המאפיין אתכם.

האם המקום מציע שירותים נוספים שיקלו עליכם?

אם במקום מציעים ״לסגור לכם פינות״ עם שירותי קייטרינג מומלצים, שירותי סאונד ותאורה, עיצוב אירועים ועוד – זהו פלוס רציני לגבי האולם, מאחר וכל אלו יכולים לקצר משמעותית את רשימת המטלות שלכם, ולהוריד מכם הרבה מתח בתקופה הזו. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
גלריה דובנוב אולם אירועים במרכז תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES